بازی Days Gone دارای جهان بازی پویا و زنده است

توسط افراسیاب در ۱۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۶:۴۰

توسعه‌دهندگان بازی Days Gone توضیح می‌دهند که چطور جهان بازی بر «دیکون» تاثیر می‌گذارد و او نیز چه واکنشی می‌تواند از خود نشان دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

به نظر می‌رسد که جهان بازی Days Gone دارای سیستمی ترکیبی و ناپایدار خواهد بود که به‌صورت مستقیم بر گیم‌پلی بازی تاثیر می‌گذارد، مانند آنچه که در سال گذشته در بازی Breath of the Wild مشاهده کردیم، که ترکیب آن با نوع روایت و قصه‌سرایی عناوین سونی می‌تواند جالب باشد.

آقای «اریک جنسن» از Bend Studio در یک مصاحبه با سایت GameReactor توضیحات بیشتری از تاثیرات جهان بازی بر قهرمان داستان می‌دهد.

فریکرزها یا زامبی‌ها قسمتی از زیست‌بوم بازی محسوب می‌شوند و بر شرایط محیطی تاثیر می‌گذارند، مانند هر چیز دیگری. برخی مناطق توسط فریکرز‌ها احاطه شده اند. شما می‌توانید در آنجا با موتور خود بگردید و در گوشه‌او کنار آن به سیر و سیاحت بپردازید و در زمان مواجه شدن با دشمنان می‌توانید ریسک پذیر باشید و مبارزه کنید، یا اگر احساس کردید شانس اندکی برای پیروزی دارید می‌توانید بازگردید و در زمان مناسب‌تری با تجهیزات و صلاح‌های به‌روز شده به آن محیط باز گردید.

اما اقامتگاه فریکرها تنها محیط برای رسیدن به اهداف محسوب نمی‌شوند، بلکه انسانها نیز می‌توانند کمک کننده و مفید باشند.

اردوگاه‌های مختلفی در بازی وجود دارد که رهبران آنها اهداف و انگیزه‌های متفاوتی دارند و کارهای مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید در این اردوگاه‌ها بیابید.

جنسن ادامه می‌دهد:

باقی مناطق پویا‌ و زنده هستند، مناطقی در بازی وجود دارند که فریکرها به آنجا هجوم می‌آورند که شما می‌توانید تغیرات را به‌مرور به واسطه وجود و رشد فریکرها در آن مناطق مشاهده کنید. و در مناطقی که از وجود فریکرها پاک شده اند می‌توانید به مرور حضور انسانها را در آنجا مشاهده کنید.

بازی Days Gone در ۳ اسفند ۱۳۹۷ در ژانر بقا در دنیای پساآخرزمانی زامبی‌محور به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: