بخش تک نفره ممکن است در آینده به بازی Fallout 76 اضافه شود

توسط میلاد شجری در ۱۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۰

تاد هاوارد به تازگی عنوان کرده که بخش تک نفره ممکن است در آینده به بازی Fallout 76 اضافه شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که بازی مورانتظار Fallout 76 اولین فرانچایز از مجموعه فال‌اوت است که به صورت آنلاین و چندنفره ساخته شده اما تاد هاواد، از اعضای شرکت بتسدا (Bethesda Game Studios) در جدیدترین اخبار بازی، عنوان کرده که ویژگی تک نفره ممکن است در آینده به این بازی اضافه شوند. با وجود کمپین تبلیغاتی بزرگ پیش از عرضه بازی در ماه نوامبر میلادی، بسیاری از بازیکنان اما همچنان گیج هستند و نمی‌دانند که بازی قرار است چگونه کار کند. در این میان، یک وبسایت ایتالیایی به نام Multiplayer.it در مصاحبه‌ای با تاد هاوارد سوال کرده که آیا بازی Fallout 76 محیط‌های تک نفره یا سرور‌های اختصاصی بازیکن در مقابل محیط (PvE) خواهد داشت؟ هاوارد نیز در ادامه شرح داد که در هنگام انتشار خبری از این موارد نخواهد بود.

نه در هنگام انتشار بازی. وقتی شما وارد بازی می‌شوید، می‌توانید دیگر بازیکنان را مشاهده کنید اما شما مجبور نیستید که با آن‌ها ارتباط برقرار کنید؛ شما می‌توانید برای خودتان بازی کنید. شما می‌توانید آن‌ها را ببینید اما مجبور به مبارزه با آن‌ها نیستید. شما می‌توانید با آن‌ها به مبادله آیتم‌ها بپردازید یا به تیمشان بپیوندید یا حتی به ملاقات کمپ آن‌ها بروید. موارد زیادی در بازی Fallout 76 وجود دارد که می‌توانید با دیگر بازیکنان انجام دهید و ارتباطی به سلاح ندارد. اگرچه یکی از برنامه‌های بلند مدت‌ ما این است که شما در سرور‌های اختصاصی به تنهایی در دنیای خود زندگی کنید. شما تنها هستید و در نهایت فقط می‌توانید تعدادی از دوستان خود را به بازی دعوت کنید. شما همچنین می‌توانید از مد‌ها در بازی استفاده کنید و قوانین را به دلخواه خود تغییر دهید. همین این موارد که اشاره کردم در پروژه ما قرار داده خواهد شد اما نه در هنگام عرضه بازی.

در حالی که تاد هاوارد بازه زمانی خاصی برای معرفی و اضافه کردن بخش سینگل پلیر یا تک نفره به بازی اشاره نکرد اما محبوبیت بازی Grand Theft Auto Online نشان می‌دهد که عنوانی همانند بازی Fallout 76 ممکن است برای مدتی طولانی بازی شود. اگر بازی Fallout 76 به همان اندازه‌ای که شرکت بتسدا امیدوار است، محبوب شود؛ این بازی می‌تواند به یک عنوان در حال تکامل تبدیل شود که ممکن است روزی از وجود سرور‌های تک نفره بهره‌مند شود و یا حتی مکان‌هایی فراتر از ویرجینیا غربی را در خود جای دهد. در این میان نیز بتسدا قول داده است که درآمد حاصل از پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای موارد شخصی‌سازی برای سال‌های سال می‌تواند پشتوانه ساخت بسته‌های الحاقی مختلف برای بازی Fallout 76 باشد.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان‌ماه ۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: