سرانجام تاریخ انتشار بازی Chasm اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۱۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

استودیو «بیت کید»، توسعه‌دهنده بازی Chasm است که از سال ۲۰۱۲ روی آن کار می‌کند و مدت زیادی است که خبری از آن نبود. حال، امروز در خبری تاریخ انتشار این عنوان برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی اعلام شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با این حساب، بازی Chasm در تاریخ سه شنبه، ۹ مرداد برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در این عنوان، بازیکن وارد یک سفر طولانی می‌شود و بازیکن باید به بررسی یک معدن مرموز و مهم بپردازند که هم‌اکنون تعطیل و رها شده است.

بنا به گفته سازنده، بازی Chasm در زمان عرضه دارای بیش از ۸۰ نوع دشمن، ۱۰ رئیس و ۱۳۰ آیتم قابل استفاده است. هم‌چنین زمان گیم‎‌پلی بازی بین ۱۰ تا ۱۵ ساعت خواهد بود.

«جیمز پتروتزی»، کارگردان بازی Chasm درمورد طولانی شدن روند توسعه این عنوان توضیحاتی ارائه کرد:

ما در حدود شش سال پیش کار توسعه Chasm را آغاز کردیم و هر چیزی داشتیم را به آن اضافه نمودیم. با تشکر از پشتیبانی و صبر فوق‌العاده از حامیان ما در کمپین کیک‌استارتر و خانواده‌مان، توانستیم به آن چشم‌انداز اصلی برسیم و بسیار هیجان‌زده هستم تا آن را با جهان به اشتراک بگذارم.

قابل ذکر است که نسخه پلی‌استیشن ۴ و ویتا این بازی از قابلیت کراس-بای بهره می‌برد. کسانی که نسخه پلی‌استیشن ۴ را خریداری کنند، می‌توانند نسخه رایگان آن را روی کنسول ویتای خود و بالعکس، داشته باشند.

بازی Chasm با قیمت ۲۰ دلار برای هر سه پلتفرم در تاریخ ۹ مرداد در دسترس خواهد بود. در پایان، یک سری تصاویر جدید نیز منتشر شده که می‌توانید آن‌ها را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید