حالت بتل رویال فعلا به بازی Hunt: Showdown اضافه نخواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۱۸ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۳۰

یکی از عناوینی که در حال حاضر توسط شرکت «کرایتک» پشتیبانی می‌شود، بازی Hunt: Showdown است که چندی پیش به صورت دسترسی اولیه از طریق شبکه استیم برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. حال، سوالی مطرح می‌شود که آیا این شرکت هم قصد دارد حالت بتل رویال را به منظور جذب بازیکنان بیشتر به عنوان خود اضافه کند یا خیر؟ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طی مصاحبه‌ای که با «آنجلا کاسترو»، مدیر تولید و «کریس اوتی» طراح  شرکت کرایتک در مورد بازی Hunt: Showdown انجام شد، اعلام کردند این اتفاق امکان دارد یک روزی به وقع بپیوندد ولی در حال حاضر برنامه‌ای برای اجرای آن ندارند.

«کاسترو» با شفاف‌سازی این موضوع که سازنده هم‌اکنون بر روی پشتیبانی از بازی بازی Hunt: Showdown تمرکز کرده، به این نکته نیز اشاره کرد که در آینده فرصتی خواهد بود تا حالت‌های جدیدی نظیر حالت بتل رویال را به این عنوان اضافه کنند. او هم‌چنین افزود، اگر روزی چنین بخشی به بازی اضافه شود، طرفداران می‌توانند انتظار یک بخش منحصر به فرد و خاص را داشته باشند.

ما در حال حاضر بر روی توسعه بازی Hunt: Showdown تمرکز داریم. از آن‌جا که ما در فاز دسترسی اولیه هستیم، این مورد واقعا برای ما خوب است تا بتوانیم آن چیزی را که جامعه گیمری می‌خواهد را انجام بدهیم. اگر ما بخواهیم یک حالت بتل رویال یا هر حالت جدیدی ایجاد کنیم، سعی خواهیم کرد تا آن را متمایز و منحصر به فرد تولید نماییم که با جو و فضای Hunt: Showdown هم‌خوانی داشته باشد.

در بخشی دیگر، آقای «اوتی» گفت طرفداران در حال حاضر از این بازی لذت می‌برند و موردی که در این‌جا حائز اهمیت است، این که اگر کرایتک قصد اضافه کردن بتل رویال را داشته باشد، به این زودی اتفاق نخواهد افتاد. به طور کلی سازنده قصد ندارد راهی مشابه عناوین Fortnite یا PUBG را ادامه بدهد.

Hunt همین الان هم یک بازی منحصر به فرد است. این حرف شاید درمورد بازی که خودتان ساختید کمی مغرورانه باشد، ولی طبق بازخوردهایی که ما از مردم داریم، آن‌ها می‌گویند تا به این لحظه چیزی شبیه به این عنوان وجود ندارد و ما کاملا به این واقعیت افتخار می‌کنیم.

بازی Hunt: Showdown هم‌اکنون با قیمت ۳۰ دلار و به صورت دسترسی اولیه از طریق شبکه استیم در دسترس است. و سازنده بار دیگر اشاره کرد که فاز دسترسی اولیه برای آن‌ها فرصت مناسبی هست تا با دریافت بازخورد کاربران بتوانند بهترین و سریع‌ترین تغییرات را ایجاد کنند که قطعا با یک محصولی که به صورت کامل منتشر شده نمی‌توانند چنین کاری را انجام بدهند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: