آیا حالت بتل رویال به بازی Sea Of Thieves اضافه خواهد شد؟

توسط سهیل حسینی در ۱۶ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۳۰

استودیو «ریر»، توسعه‌دهنده بازی Sea of Thieves قرار است برای مدت زمان بیشتری از این عنوان پشتیبانی کند. آیا امکان دارد بخشی از این ماجراجویی طولانی مربوط به حالت بتل رویال باشد؟ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «مایک چپمن»، کارگردان بازی Sea Of Thieves و «کریگ دانکن» رئیس استودیو در مصاحبه خود با گیم‌اینفرمر درمورد احتمال حضور حالت بتل رویال و پتانسیل‌هایش در این عنوان سخن گفتند:

من فکر می‌کنم نمونه‌های بسیاری با این محتوا هستند که ما آن‌ها را می‌پسندیم، اما من فکر می‌کنم فرصت‌های مختلفی برای انجام این کار به شکل متفاوت وجود دارد. جالب است که شما می‌توانید بازی را به صورت PVP (بازیکن در برابر بازیکن) دنبال کنید، اما قصد داریم که یک چرخه منحصر به فرد را برای بازی Sea of Thieves بگذاریم که کاملا شگفت‌آور باشد.

در ادامه، آقای دانکن نیز اشاره داشت که استودیو «ریر» قصد ندارد با اضافه کردن حالت بتل رویال، صرفا با یک کپی ساده از دیگر عناوین باشد.

چپمن، هم‌چنین در مصاحبه خود اذعان کرد یکی از بزرگ‌ترین بازخوردهای مربوط به Sea of Thieves این است که بازیکن می‌خواهند بیشتر از زمان فعلی از بازی لذت ببرند. او اشاره داشت که تیم سازنده هیجان زده است تا محتوای بیشتری را برای بازیکنان از طریق دو بسته الحاقی Cursed Sails و Forsaken Shores که قرار است در سال جاری منتشر شود، به اشتراک بگذارند. این دو بسته قرار است محتوایی نظیر آیتم‌ها، کشتی و روش‌های جدید برای اکتشاف جهان بازی را در اختیار مخاطب قرار بدهد.

در پایان لازم به ذکر است، با توجه به محبوبیت روزافزاون سبک بتل رویال در عناوین امروزی، جای تعجب نیست که استودیو ریر با استفاده از این حالت در تلاش باشد تا بازیکنان بیشتری را به خود جذب کند. هم‌چنین، عناوینی بزرگی نظیر Call of Duty: Black Ops 4 و Battlefield V نیز قرار است در زمان عرضه دارای حالت بتل رویال باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: