0 نظر

رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در بازدید از TGC2018: زمینه توسعه بازی‌های رایانه‌ای در کشور فراهم است

توسط در5 ماه پیش
 

رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از رویداد TGC2018 اعلام کرد که مجلس به دنبال رفع مشکل فضای کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سید فرید موسوی نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات و رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، روز گذشته و در جریان بازدید از TGC2016 گفت: بازی‌های رایانه‌ای یکی از بزرگ‌ترین صنایع فرهنگی دنیاست و با توجه به وجود فرهنگ غنی و جوانان با استعداد، زمینه برای توسعه این صنعت در کشور فراهم است.

وی افزود: مشکلات این صنعت به بی‌مهری‌هایی باز می‌گردد که نسبت به کل فضای کسب و کار وجود دارد. علاوه بر این فضای کسب و کار فناوری اطلاعات پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و باید توجه‌ ویژه‌ای به این خوزه داشت.

موسوی گفت: یکی از مشکلات ما این است که برخی دوستان، همچنان با نگرش‌ سنتی به کسب و کارها نگاه می‌کنند و با تغییر این نوع نگاه، می‌توان موانع را رفع کرد و شاهد رشد روز افزون صنایع مبتنی بر IT باشیم.

رییس فراکسیون جوانان مجلس با بیان این که با حل مشکل فضای کسب و کارهای شرکت‌های فناوری اطلاعات، بسیاری از مشکلات فعالان صنعت بازی‌های رایانه‌ای نیز رفع می‌شود گفت: با این حال ما با فعالان این حوزه ارتباط داشته و مصوباتی نیز در سال گذشته در این خصوص داشته‌ایم و باید این ارتباطات افزایش یابد.

مطلب مشابه ◄  شگفتی‌های واقعی ایسوس از راه رسید
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر