تاریخ انتشار بازی Fear the Wolves اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۱۵ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

بازی Fear the Wolves یکی از عناوینی هست که قرار است در سبک بتل رویال و از طریق شبکه استیم به‌زودی و به صورت دسترسی اولیه در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. در خبری تازه، سازنده تاریخ انتشار این عنوان را اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این روزها، بسیاری از سازندگان از فرمول بتل رویال برای توسعه عناوین خود پیروی می‌کنند و از این میان تنها تعداد کمی می‌توانند با گیم‌پلی منحصر به فرد خود یک چیزی فراتر از کشتن ساده و موارد روتین ارائه دهند. شاید بازی Fear the Wolves یک استثنا نادر باشد، که با ترکیب فرمت‌های PVP و PVE و الهام‌گیری از دنیای S.T.A.L.K.E.R قصد دارد نوع جدیدی از سبک بتل رویال را به کاربر ارائه دهد.

اکنون، پس از بسته شدن بتای محدود این عنوان در هفته گذشته، به‌زودی همه افراد علاقه‌مند خواهد توانست این عنوان را تجربه نمایند. بازی Fear the Wolves قرار است در تاریخ چهارشنبه، ۲۷ تیر به صورت دسترسی اولیه از طریق شبکه استیم، برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر شود.

همان‌طور که در اطلاعات گذشته هم عنوان شده، بازیکنان در منطقه ویران شده چرنوبیل به همراه ۹۹ نفر دیگر باید زنده بمانند و خود را به نقطه خارجی نقشه برسانند. در این میان، علاوه بر بازیکنان واقعی، موجودات وحشی و آلوده به مواد رادیواکتیو نیز جان شما را تهدید می‌کنند و بعضی مناطق خاص نیز به دلیل وجود بیش از حد رادیواکتیو، نیاز به داشتن ماسک مخصوص است. بازی Fear the Wolves توسط استودیو «وُستوک گیمز» و شامل توسعه‌دهندگان مجموعه S.T.A.L.K.E.R هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: