بازی Assassin’s Creed در نسل بعد احتمالا روایت‌گر چندین بازه تاریخی خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۱۵ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۰

با نزدیک شدن به اخبار و حواشی نسل جدید کنسول‌ها، سازندگان مختلف پیرامون این موضوع صحبت‌های مختلفی می‌کنند. شرکت «یوبی‌سافت» نیز در تازه‌ترین بیانیه خود درمورد احتمال حضور چند بازه زمانی تاریخی در بازی Assassin’s Creed صحبت کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به گفته «رایونل ریناود»، یکی از روئسای شرکت یوبی‌سافت، در نسخه نسل بعدی بازی Assassin’s Creed با تعدادی جدول زمانی و تاریخی مختلف روبرو خواهیم بود که بازیکن از طریق آن می‌تواند در زمان سفر کند. همین اتفاق، می‎تواند برای عناوینی نظیر «فارکرای» (Far Cry) و «سگ‌های نگهبان» (Watch Dogs) به ثمر بنشیند و داستان آن در چند شهر و کشور جریان داشته باشد.

ما قادر خواهیم بود تا چندین دوره تاریخی در همان جهان اصلی بازی داشته باشیم. به عنوان مثال، در بازی Assassin’s Creed می‌توان با استفاده از Animus به نقاط مختلف سفر کرد و یا نقاط مختلف جهان با استفاده از سیستم مسافرت به یک‌دیگر مرتبط شوند، به طوری که برای بازی‌های «فارکرای» و «سگ‌های نگهبان» می‌تواند در چند کشور مختلف ولی در همان قالب اصلی به صورت یک‌پارچه اتفاق بی‌افتد.

بنا به گفته‌ی Ubisoft exec، تفاوتی بین بازی‌های تک‌نفره که بعد از پایان بازی به اتمام می‌رسند، و بازیی که با محتوای جدید به طور مداوم به‌روزرسانی می‌شود وجود دارد:

این روند هر ساله کسل‌کننده‌تر می‌شود. ما دوره‌های پس از عرضه بزرگ‌تری داریم، که موجب طولانی‌تر شدن عمر بازی‌های ما شده است. حتی عناوینی که قبلا دارای بخش تک‌نفره، نظیر عناوین اکشن ماجراجویی بودند هم در حال حاضر بسیار بعد از عرضه از آن‌ها پشتیبانی می‌شود و بازیکنان مدت بیشتری را در دنیای عناوین ما می‌گذارنند.

سازنده در ادامه افزود:

همه ما یک آینده را می‌بینیم که با پشتیبانی درازمدت میان بازیکنان باقی مانده و تجربیات جدیدی با این عناوین به‌وجود خواهد آمد. اما، ما فناوری نیاز داریم تا محدودیت‌های فعلی نظیر محدودیت حافظه را از بین ببرد و فناوری‌های جدید که در حال آمدن هستند این کار را برای ما خواهند کرد.

نسخه‌های گذشته مجموعه بازی Assassin’s Creed حتی از یک شخصیت در چندین نسخه استفاده کرده است. هم‌چنین، جدیدترین خروجی این مجموعه با نام Assassin’s Creed: Odyssey قرار است بازیکنان را به دوران یونان باستان ببرد. این عنوان در پاییز سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: