در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت بازی Rocket League 2 وجود ندارد

توسط سهیل حسینی در ۱۵ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

بازی Rocket League دنباله‌ای نخواهد داشت، چرا که استودیو «سایونیکس» بر روی پشتیبانی مداوم و منظم نسخه فعلی تمرکز دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو سایونیکس تایید کرد که در حال حاضر هیچ برنامه خاصی برای بازیRocket League 2 ندارد و مایل هست تا به گسترش و پشتیبانی نسخه فعلی بپردازد. در ادامه، به صحبت‎های آقای «اسکات رودی»، کارگردان این عنوان توجه می‌کنیم:

ارزش‌مندترین چیز در بازی، طرفداران ما هستند. بسیاری از کارهایی که ما انجام می‌دهیم متمرکز بر نگاه داشتن بازیکنان در کنار خودمان است و آن‌ها که نسبت به بازی ما علاقه‌مند و پرشور هستند را نگاه خواهیم داشت.

 ما می‌خواهیم یک تجربه واقعا خوب (برای بازیکنان) فراهم کنیم و برای سال‌ها سرگرم‌‌شان کند. ما می‌خواهیم این (مسیر) را ادامه بدهیم.

بازی Rocket League سومین سالگرد خود را جشن می‌گیرد و سازنده به همین مناسبت کلی موارد مختلف، نظیر آیتم‌های سفارشی جدید به بازی اضافه کرده خواهد کرد. در همین حال، به‌روزرسانی تابستانه قابلیت کراس-پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، یا نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان را فراهم می‌سازد. قابل ذکر است که نسخه پلی‌استیشن ۴ از قابلیت کراس-پلی با دو کنسول اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ پشتیبانی نمی‌کند

در پایان هم، کارگردان این بازی اشاره دارد که فعلا هیچ برنامه‌ای برای بازی Rocket League 2 نداریم و تمام تمرکزمان روی نسخه اول است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: