جزییات رویداد این هفته بازی PUBG مشخص شد | بازگشت War Mode

توسط میلاد شجری در ۱۵ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۰

این آخر هفته در بازی PUBG شاهد بازگشت رویداد War Mode با قوانین Huntsmen و Marksmen هستیم؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که ورود رویداد‌های هفتگی به بازی بتل رویال PlayerUnknown’s Battlegrounds می‌گذرد و طبق جدیدترین اخبار بازی، با فرا رسیدن آخر هفته ما شاهد رویداد جدیدی در بازی هستیم. شرکت PUBG Corp به تازگی اعلام کرده که در این هفته شاهد بازگشت War Mode هستیم که شامل قوانین جدیدی می‌شود. در رویداد این هفته که فقط در نقشه Sanhok جریان خواهد داشت، بازیکنان در قالب ده گروه پنج نفره وارد منطقه مشخص شده‌ای از نقشه خواهند شد و فقط شات‌گان، پیستول، نارنجک انفجاری و تعدادی بانداج در دست خواهند داشت.

در این میان، هر ۱۱۰ ثانیه یک صندوق فرستادخ خواهد شد که شامل اسلحه‌های تک تیراندازد، اسلحه‌های کلاس DMR و در واقع آیتم‌های قدرتمند می‌شود. همانند حالت‌های War گذشته، زمان بازی ۱۵ دقیقه خواهد بود و هر تیمی زودتر به امتیاز ۲۰۰ برسد به عنوان برنده مسابقه انتخاب خواهد شد. به زمین انداختن هر بازیکن یک امتیاز و کشتن هر بازیکن سه امتیاز برای تیم شما به دنبال خواهد داشت. ویژگی Friendly fire در این حالت غیرفعال بوده و هر بازیکن پس از کشته شدن در هواپیمایی قرار می‌گیرد که هر ۳۰ ثانیه از بالای منطقه عبور می‌کند. شایان به ذکر است که خبری از وسایل نقیله و لوت در بازی نخواهد بود.

رویداد این هفته بازی PUBG از هم‌اکنون روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است و تا ساعت ۶:۳۰ صبح روز دوشنبه ۱۹ تیرماه ۹۷ (۹ جولای ۲۰۱۸) بوقت ایران ادامه خواهد یافت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: