خبری از ونوم در عنوان Spider-Man نخواهد بود

توسط میلاد شجری در ۱۵ تیر ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

یکی از اعضای استودیو اینسامنیاک گیمز به تازگی تایید کرده است که شخصیت ونوم در عنوان انحصاری Spider-Man حضور نخواهد داشت: در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به لطف گروه حضور گروه شش خبیث (Sinister Six)، عنوان Spider-Man پکیج کاملی از شرور‌های مختلف را در خود جای داده است. در این میان البته، طرفداران نباید انتظار حضور یکی از کلاسیک‌ترین دشمنان مرد عنکبوتی را در این بازی داشته باشند. جسیندا چو (Jacinda Chew)، کارگردان هنری استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، در جدیدترین اخبار بازی و پاسخ به سوال یکی از طرفداران در صفحه توییتر خود عنوان کرد که خبری از شخصیت ونوم در این بازی نخواهد بود.

طرفداران در این میان، واکنش جالبی نسبت به این موضوع نشان داند؛ بسیاری از آن‌ها خوشحال بودند و امیدوارند که سیمبوت‌ها در نسخه‌های بعدی بازی که انتظار می‌رود به یک مجموعه تبدیل شود، حضور پیدا کنند. بسیاری دیگر نیز پیش‌تر از این موضوع با توجه به رفتار توسعه‌دهندگان آگاه بودند. البته عدم حضور شخصیت بدنام ونوم بنظر نمی‌رسد که کمبودی در بازی Spider-Man ایجاد کند؛ همان‌طور که در نمایش‌ E3 2018 بازی در کنفرانس مطبوعاتی پلی‌استیشن مشاهده کردیم، شرور‌هایی مثل شاکر، راینو، الکترو، مستر نگتیو و اسکورپین در عنوان حاضر خواهند بود. اطلاعات لو رفته اخیر همچنین تایید می‌کند که شخصیت دکتر اختاپوس ششمین عضو از گروه Sinister Six است که در بازی حاضر می‌باشد.

بازی Spider-Man تاریخ یک‌شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ (۹ سپتامبر سال ۲۰۱۸) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ توسط سرگرمی‌های تعاملی سونی عرضه خواهد شد. این بازی دارای نسخه‌های استاندارد با قیمت ۶۰ دلار، دیجیتال دیلاکس با قیمت ۸۰ دلار و کالکترز می‌شود. اخیرا نیز تایید شد که هیچ نسخه دمویی در دسترس قرار نخواهد گرفت و احتمالا حالت New Game Plus نیز بخشی از بازی خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: