آیا بازی Red Dead Redemption 2 به اندازه GTA V موفق خواهد بود؟

توسط سهیل حسینی در ۱۴ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۵

بازی GTA V یکی از عناوین مهم و موفق شرکت «راک‎استار» در نسل گذشته و فعلی بوده که توانست در تمام مدت حضورش رکوردهای خوبی را ثبت کند و حتی برای مدت‌های در لیست پرفروش‌ترین عناوین مناطق مختلف قرار داشته باشد. حال، نوبت به جدیدترین ساخته این شرکت، یعنی بازی Red Dead Redemption 2 می‌رسد تا ببینیم این عنوان می‌تواند همان‌قدر موفق عمل کند یا خیر؟ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Red Dead Redemption 2 مدتی هست که توسط «راک‌استار» معرفی شده و از آن زمان تاکنون اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. یکی از سوالاتی که درمورد این عنوان مطرح هست، این‌که بازی موردنظر از GTA V بزرگ‌تر و موفق‌تر خواهد بود؟ شکی نیست که Red Dead Redemption 2 یکی از انتخاب‌های اصلی گیمرها برای پاییز ۲۰۱۸ است. در همین راستا، مدیرعامل شرکت «تیک تو»، آقای «استراوس زلنیک» به تازگی توضیحاتی را درمورد دنباله این عنوان ارائه داده که در زیر مشاهده می‌کنید:

من فکر نمی‌کنم این انتظارات واقع بینانه باشد، ما معتقدیم و امید داریم که Red Dead Redemption 2 یک محصول فوق‌العاده خلاقانه است و به طرز عالی آن را نشان خواهد داد. ما به موفقیت‌هایمان اعتقادی نداریم تا زمانی که آن محصول وارد بازار شود.

در حالی که بازی Red Dead Redemption 2 برای اواخر سال درنظر گرفته شده، در حال حاضر این عنوان تنها برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در نظر گرفته شده و اگر مسیر مشابه‌ای که ناشر برای Grand Theft Auto V درنظر گرفته بود را شاهد باشیم، قطعا نسخه رایانه‌های شخصی نیز در این لیست حضور خواهد داشت.

در پایان لازم به ذکر است، عنوان موردانتظار Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه، ۴ آبان برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: