This Land Is My Land اولین بازی که از دید یک بومی آمریکا روایت می‌شود

توسط میلاد شجری در ۱۴ تیر ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

بازی This Land Is My Land اولین عنوانی خواهد بود که جنگ استاندارد کابوی‌ها و سرخپوستان را برای ساخت یک عنوان جهان باز با عناصر مخفی‌ کاری تغییر می‌دهد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

عناوین غربی مثل Red Dead Redemption 2 و مجموعه Call of Juarez شاید مهیج باشند اما در آن‌ها رفتار مناسبی با آمریکایی‌های اصیل و بومی یا همان سرخپوستان نمی‌شود. قبیله‌ها در بهترین حالت تبدیل به یک شخصیت‌های فرعی و در بدترین حالت نیز تبدیل به شخصیت‌های منفی یا همان آنتاگونیست‌ها می‌شوند. اما طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو گیم-لبز با ساخت عنوان This Land Is My Land به دنبال تغییر این موضوع است؛ در عنوان شخصیت اصلی داستان که یک آمریکایی بومی می‌باشد، سعی دارد تا از دست استعمارگران و مهاجرانی قصد تجاوز به قلمرو وی را دارند، خود را نجات دهد و جان سالم به در ببرد.

بازی This Land Is My Land هم‌اکنون توسط استودیو Game-Labs در حال توسعه است که برای ساخت مجموعه Ultimate General در سبک استراتژیک شناخته می‌شود. این بازی یک عنوان جهان آزاد خواهد بود که مهاجران قصد دارند شما را از خانه اجدادیتان بیرون بیاندازند. استودیو توسعه‌دهنده قول داده است که بازیکنان راه‌های متفاوتی برای انجام ماموریت‌های مختلف رو‌به‌روی خود خواهند دید اما شما باید برای شکست دشمنان که دارای هوش مصنوعی بالایی دارند، بسیار باهوش باشید. یکی از دیگر از جزییات جالب بازی This Land Is My Land این است که دنیای آن پیوسته در حال تغییر خواهد بود؛ در حالی که نقشه بازی بنظر ثابت باقی خواهد ماند اما شهر‌ها، کمپ‌ها و مسیر‌های رفت و آمد هر بار به روش‌های مختلف تغییر می‌کنند.

در انتها لازم به بیان است که هنوز تاریخ عرضه دقیق و مشخصی برای عنوان This Land Is My Land در نظر گرفته نشده اما انتظار می‌رود که استودیو Game-Labs همانند عنوان Ultimate General، این بازی را برای رایانه‌های شخصی عرضه کند. البته تجربه این عنوان روی کنسول‌ها نیز عالی بنظر خواهد رسید. در انتها می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: