Starfield احتمال دارد که برای سخت افزاهای نسل آینده و حال تولید شود

Starfield احتمال دارد که برای سخت افزاهای نسل آینده و حال تولید شود

توسط کسری نیاول در ۱۴ تیر ۱۳۹۷ , ۱۱:۴۰

Starfield بازی رازآلود شرکت Bethesda ، به گفته «تاد هاوارد» مدیر این شرکت با سخت‌افزارهای نسل آینده سر و کار خواهد داشت. Starfield بازی جدید کمپانی Bethesda در سبک نقش آفرینی و تک نفره است. با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اینکه ممکن است این عنوان برای سخت‌افزارهای نسل بعدی تولید شود اما گفته‌های هاورد این موضوع را بیان می‌کند که این بازی احتمالا چند نسلی خواهد شد.

هاوارد در طی نمایشگاه E3، بازی Starfield را به عنوان نسل بعدی توصیف کرد و اخیراً او در مصاحبه‌ای در این مورد به خبرنگار وبسایت Eurogamer گفت:

این برای ما دو معنی می‌دهد. یک سخت‌افزار و دیگری نرم‌افزار. همچنین معنای گیم‌پلی را نیز در خود جای خواهد داد. بازی‌های نسل بعدی تک نفره و نقش آفرینی برای ما چه شکلی خواهد بود؟ و اینکه چه سخت‌افزاری نیاز دارند هنوز تصمیم‌گیری نشده است. ما روی آن کار می‌کنیم و خیلی خیلی به آینده نگاه می‌کنیم که چیزی بسازیم که سخت‌افزارهای نسل آتی بتوانند آن را اجرا کنند. این چیزی است که ما در حال حاضر روی آن کار می‌کنیم و ذهن ما حول آن تمرکز کرده است. اما این بدین معنی نیست که این بازی نمی‌تواند روی سیستم‌های حال حاضر وجود داشته باشد.

این استودیو بازی سازی به فکر ساخت این بازی از سال ۲۰۰۴ بوده است اما کار بر روی آن را از سال ۲۰۱۵ یعنی پس از عرضه بازی Fallout ۴ شروع کرده است. توسعه‌دهندگان Starfield می‌خواهند یک بازی در سبک پسا آخرآلزمانی یا علمی تخیلی تهیه کنند. به گفته هاوارد این شرکت اگر در سال ۲۰۰۴ درگیر Fallout نمی‌شد به فکر ساخت سری‌ بازی‌هایی دیگری نظیر Starfield می‌افتاد. بازی‌های عملی تخیلی در آن زمان گزینه دوم شرکت بود.

هاوارد بازی Starfield را عنوانی متفاوت توصیف می‌کند اما می‌گوید که اگر کسی این عنوان را بازی کند خواهد فهمید که این ساخت شرکت Bethesda است. این بازی DNA این شرکت را به همراه دارد چیزی که آن‌ها به عنوان توسعه دهنده در آن دوستش دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: