حالت تمرینی Playground بالاخره به بازی Fortnite اضافه شد

حالت تمرینی Playground بالاخره به بازی Fortnite اضافه شد

توسط کسری نیاول در ۱۴ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۰

اگر به حالت تمرین چهار نفره بازی Fortnite علاقه دارید، پس آدم خوش شانسی هستید. به نظر می‌رسد که شرکت بازی سازی Epic Games حالت تمرینی و آنلاین Playground را روز دوشنبه پس از یک وقفه کوتاه به علت مشکلات فنی به بازی آورده است.  با دنیای بازی همراه باشید.

این شرکت در اکانت توییتر خود این موضوع را اینگونه توصیف کرده است:

موفق شدیم! اکنون تمامی بازیکنان می‌توانند به شور و هیجان موجود در قسمت Playground ملحق شوند. شروع کنید و بگذارید تخیلتان به اوج برسد.

شرکت Epic همچنین در سایت Reddit توضیحی در این باره داده است. این شرکت وعده داده که جزئیات بیشتر و عمیقی در این باره منتشر کند تا بازیکنان درباره موانعی که قرار است در حالت زمان محدود تجربه کنند آگاهی داشته باشند. این پست همچنین به بازیکنان یادآوری می‌کند که اگر ابتدا نتوانستند وارد این قسمت شوند، منطقه خود را به حالت auto select برگردانند و دوباره سعی کنند که وارد این قسمت شوند. تعداد زیادی از بازیکنان سعی کردند به طور همزمان وارد این قسمت شوند.

حالت Playground اساساً نمونه‌ای است از نقشه Fortnite که تا چهار بازیکن می‌توانند وارد آن شوند. در این قسمت بازیکنان پیش از اینکه بازی اصلی آغاز شود، یک ساعت فرصت دارند که به تمرین تاکتیک‌ها و ساخت ساختمان‌ها بپردازند. در این قسمت می‌توانید به هم تیمی‌ها شلیک کنید و می‌توانید به صورت نامحدود به بازی برگردید. در این بخش llamaها، صندوقچه‌ها و جعبه‌های خشاب به صورت فراوان و پراکنده وجود دارد. بازی Fortnite برای کنسول‌های PS4، Xbox One، سوییچ و کامپیوتر عرضه شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: