آپدیت جدید بازی Conan Exiles با تاخیر مواجه شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۳۰

بازی Conan Exiles عنوان سرگرم‌کننده‌ای است، ولی مشکلاتی نظیر گلیچ و ایرادهای آن بر کسی پوشیده نیست. حال، سازنده قرار است این ایرادها را با انتشار یک آپدیت رفع کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حال حاضر، توسعه‌دهنده بازی Conan Exiles یک آپدیت مهم را برای رایانه‌های شخصی معرفی کرده که شامل بیش از ۵۰۰ نوع رفع مشکل و غیره است. متاسفانه، طی یک به‌روزرسانی در پست انجمن رسمی بازی، متوجه شدیم این پچ تا اوایل ماه آگوست تاخیر خورده است.

این اطلاعیه، اشاره می‌کند که این آپدیت برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان فردا عرضه خواهد شد که هم‌اکنون در مرحله تاییدیه از سوی «سونی» و «مایکروسافت» قرار دارد.

در پستی جداگانه هم سازنده دلیل تاخیر آپدیت نسخه رایانه‌های شخصی را توضیح داد. تیم سازنده به سختی در زمان عرضه بازی کار می‌کردند و در این دوره برخی کارمندان شرکت نیاز دارند برای مدتی به استراحت بروند. آن‌ها، قصد داشتند این پچ را در هفته جاری عرضه کنند که موفق نشدند برای تثبیت به‌روزرسانی و عرضه آن اقدام کنند و در نتیجه، وقتی تیم دوباره به کار بازگردد این آپدیت عرضه می‌شود. در همین رستا، توسعه‌دهنده کاملا درک می‌کند که چنین چیزی ایده‌آل نیست و از بازیکنان به‌خاطر صبر و شکیبایی‌شان تشکر می‌کند.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Conan Exiles هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: