بازی We Happy Few سرانجام در کشور استرالیا منتشر خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۰

دو شرکت «گیرباکس» و «کامپالشن گیمز» قبلا اعلام کرده بودند که بازی We Happy Few برای منطقه استرالیا رده‌بندی سنی نشده و این یعنی عنوان ذکر شده برای این ناحیه عرضه نخواهد شد. اما، به‌نظر می‌رسد این روند به شکل دیگری پیش خواهد رفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

خوشبختانه، بعد از انتقادهایی که نسبت به این تصمیم گرفته شد، ممنوعیت بازی We Happy Few برای منطقه استرالیا لغو شد و سازنده قرار است آن را با رده‌بندی سنی R18+ روانه بازار این کشور کند. بنا به گفته توسعه‌دهنده، دلیل اصلی ممنوعیت این عنوان، استفاده از مواد مخدر در بازی بود و بعد از گمانه‌زنی فراوان سیستم رتبه‌دهی این کشور رضایت داد تا عنوان مذکور برای این کشور نیز عرضه شود.

هیچ محتوایی از بازی We Happy Few برای کشور استرالیا دستکاری نشده و بازیکنان این منطقه مجبور نیستند نسخه سانسور شده را تجربه کنند. با این حال، سیستم رتبه‌دهی هم‌چنان با هشدار برای مصرف‌کننده با مضمون «خشونت فانتزی و استفاده از مواد مخدر» برای بازی همراه است.

در پایان لازم به ذکر است، عنوان We Happy Few هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان از طریق فاز دسترسی اولیه و Game Preview در دسترس است. این عنوان، به صورت رسمی و در تاریخ جمعه، ۱۹ مرداد برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‎شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: