نام فیلم The Avengers 4 ممکن است فاش شده باشد

توسط میلاد شجری در ۱۳ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۰

به تازگی اطلاعاتی منتشر شده است که نشان می‌دهد نام فیلم The Avengers 4 چه خواهد بود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

وقتی صحبت از خط داستانی فیلم‌های شرکت مارول می‌شود، بسیاری قبول دارند که این شرکت بسیار مخفیانه نسبت به این موضوع عمل می‌کند و هیچ اطلاعاتی بروز نمی‌دهد و همین امر نیز اخیرا به فیلم‌های آینده این شرکت سرایت کرده است. در این میان فیلم The Avengers 4 که در واقع دنباله‌ای برای فیلم سوم اونجرز یعنی The Avengers: Infinity War است، یک سال از زمان برنامه‌ریزی شده برای اکران فاصله دارد و هنوز حتی نام رسمی آن مشخص نشده است. اگرچه به تازگی نام جدیدی توسط یکی از فیلمبردار‌های فیلم لو رفته که ممکن است واقعیت داشته باشد.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نام «انتقام جویان: بازی نهایی» (Avengers: End Game)  در لیست Credit‌های وبسایت ترنت اوپالاک لیست شده است. اوپالاک تاکنون به عنوان مدیر گروه فیلمبرداری در تعدادی از فیلم‌های شرکت مارول نظیر «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) و «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) حضور داشته است. البته به تازگی این قسمت در وبسایت ترنت به The Avengers 4 تغییر یافته اما شما می‌توانید تصویر ثبت شده ابتدایی را در زیر مشاهده نمایید:

عبارت «بازی نهایی» در فیلم Avengers: Infinity War بیان شده است؛ وقتی که دکتر استرنج رو به مرد آهنی گفت: ما حالا در بازی نهایی هستیم. البته طبق گزارش وبسایت Comicbook، آقای جو روسو، یکی از کارگردان‌های فیلم، به تازگی عنوان کرده که نام فیلم چهارم اونجرز از دیالوگ‌های فیلم جنگ بی نهایت انتخاب نخواهد شد. شرکت مارول نیز هنوز هیچ صحبتی درباره این موضوع و لو رفتن اسم فیلم، نکرده است.

این موضوع اولین‌بار نیست که اتفاق می‌افتد و نام فیلم The Avengers 4 توسط یکی از عوامل آن لو می‌رود؛ در ماه آوریل ۲۰۱۷ میلادی بود که زویی سالدانا بازیگر نقش گامورا در فیلم‌های «محافظین کهکشان» (Guardians of the Galaxy) و دنیای سینمایی مارول در جریان یک مصاحبه، از این فیلم با عنوان Gauntlet یاد کرد که احتمالا به دستکش بی‌نهایت اشاره می‌کرد. البته در این میان، برادران روسو نیز برای به اشتباه انداختن طرفدارانی که می‌خواهند اطلاعاتی از فیلم‌هایشان کسب کنند شناخته می‌شود؛ به طور مثال می‌توان به کار رفتن این ترفند در تریلر‌های جنگ بی‌نهایت اشاره کرد.

در خبری مرتبط، ما حداقل نام دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming را می‌دانیم که قرار است مدت کمی بعد از اکران The Avengers 4 منتشر شود. هفته گذشته، تام هالند به صورت اشتباهی مشخص کرد نام قسمت بعدی فیلم، «مردعنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) خواهد بود. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۴ تیرماه ۹۸ (۵ جولای ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید