عنوان بعدی سازندگان بازی A Way Out توسط «الکترونیک آرتز» منتشر خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

«جوزف فارِس»، کارگردان خلاق بازی A Way Out و تیمش در استودیو Hazelight در حال حاضر به سختی در حال کار بر روی پروژه بعدی‌شان هستند. هرچند سوالاتی وجود دارد که آیا بازی بعدی آن‌ها توسط «الکترونیک آرتز» منتشر خواهد شد یا خیر؟ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«فارِس» در گفت و گو با وب‌سایت یوروگیمر تایید کرد که بازی بعدی او و تیمش دوباره توسط شرکت الکترونیک آرتز منتشر می‌شود. در ادامه، بخشی از صحبت‌های فارس را مشاهده می‌کنید:

بله، ما با الکترونیک آرتز همکاری داریم و مشکلی هم نیست. این پشتیبانی، فوق‌العاده خوب است و من اهمیتی نمی‌دهم که با چه ناشری کار کنم. روش کار به این شکل است: من از نظر اقتصادی به ناشر احترام می‌گذارم، ولی کسی نمی‌تواند به چشم‌انداز ما کاری داشته باشد که بسیار بسیار مهم است. آن‌ها در الکترونیک آرتز هم این موضوع را می‌دانند و از ما پشتیبانی فوق‌العاده‌ای می‌کنند.

فارس در ادامه اشاره کرد که پروژه بعدی هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و تازه چند ماهی می‌شود که تیمش روی آن کار می‌کند:

ما در مراحل اولیه پیش‎تولید قرار داریم، اما پس از آن قصد داریم در چهار هفته به مرحله توسعه اصلی می‌رسیم.

هرچند، زمانی که پروسه اصلی ساخت شروع شود، فارس اشاره کرد که دو تا سه سال طول خواهد کشید تا بتوانند اطلاعات اولیه بازی را فاش کنند. در حالی که او هیچ اشاره‌ای به بازی جدیدش نمی‌کند، اما در ادامه این‌گونه توضیح داد:

 عنوان بعدی بزرگ‌تر و طولانی‌تر از A Way Out خواهد بود و توسعه‌دهنده‌گان باید روی ساخت بهترین بازی تمرکز کنند. این مورد نباید یک چیز ساده باشد و برای همه خواهد بود؛ برای بازیکنان، برای منتقدین.

بازی A Way Out از زمان انتشار خود توانسته بیش از یک میلیون نسخه به فروش برساند و این برای یک تیم کوچک، موفقیت بزرگی است. گرچه ما نمی‌دانیم بازی بعدی استودیو Hazelight چه زمانی معرفی می‌شود، ولی خوب است بدانیم که الکترونیک آرتز پروژه را به خود فارس واگذار کرده و روی پروژه کنترل کامل دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x