تماشا کنید: رویداد Operation: Liberty Strike بازی Call of Duty: WWII معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۱۳ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۰

رویداد جدید Operation: Liberty Strike بازی Call of Duty: WWII هم‌اکنون فعال می‌باشد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت ناشر اکتیویژن (Activision) و استودیو توسعه‌دهنده اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) در جدیدترین اخبار بازی، از رویداد داخل بازی جدید عنوان Call of Duty: WWII به نام Operation: Liberty Strike به مناسبت روز استقلال آمریکا رونمایی کردند. این رویداد شامل همان مقدار محتوایی می‌شود که دیگر رویداد‌های بازی همراه داشتند؛ بازیکنان به سه اسلحه گرم جدید و همچنین یک اسلحه سرد جدید به نام Push Dagger دسترسی خواهند داشت.

اسلحه نیمه‌خودکار The ZK-383 به بازیکنان اجازه استفاده از دو محدود آتش متفاوت را می‌دهد، اسلحه تک تیرانداز De Lisle دارای صدا خفه‌کن است و اسلحه AVS-36 نیز یک نسخه کاملا خودکار از اسلحه SVT-40 محسوب می‌شود. در کنار این اسلحه‌ها، در رویداد جدید ما همچنین شاهد بازگشت دو حالت One Shot و Hardcore Ricochet خواهیم بود. در نهایت، بازیکنان یک چالش جدید رو‌به‌روی خود خواهند دید که با موفقیت در آن به دو نسخه ویژه از پوسته‌ اسلحه‌های M1 Garand و M1911 و محتویات دیگر دسترسی پیدا خواهند کرد.

بازی Call of Duty: WWII در تاریخ دوازدهم آبان‌ماه ۹۶ (سوم نوامبر ۲۰۱۷) روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. در انتها شما می‌توانید تریلر رویداد Operation: Liberty Strike را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید