سیاهچال حالت «دسترسی آسان» بازی Next Up Hero

تریلر جدیدی از بازی Next Up Hero منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۱۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۴۰

همزمان با ترک بازی Next Up Hero از حالت «دسترسی آسان» شبکه استیم، تریلر جدیدی از این بازی منتشر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.در روز پنج شنبه بازی Next Up Hero از حالت «دسترسی آسان» Early Access مربوط به شبکه استیم خارج شد و برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد. این بازی در سال گذشته توسط Aspyr Media و Digital Curve معرفی شد.

برای افرادی که از بازی Next Up Hero چیزی نمی‌دانند باید گفت که این بازی با سناریو «خزنده سیاهچال» dungeon crawler است و طراحی قهرمانان بازی با دست انجام شده است. قهرمانان با هک اند اسلشر راه خود را باز کرده و به مبارزه با هیولاهای شیطانی که با نام سرود بی‌وقفه شناخته می‌شوند می‌پردازند. بازی نسبتا سخت است و هنگامی که بازیکن می‌میرد، واقعا می‌میرد. اگرچه یک «اکو» از خود قبلی‌ بازیکن باقی می‌ماند تا زمانی که بازیکن بعدی انتخاب و برخیزد. بیش از بیست هوش مصنوعی که بازیکن را دنبال می‌کنند می‌توانند برخیزند و بازی کنند.

هم‌چنین یک گزینه برای میانبر زدن در سیاهچال وجود دارد و بازیکنان می‌توانند با دیگران به چالش پرداخته و سعی کنند تا سیاه‌چال را شکست دهند. اگر از این گزینه استفاده کنند می‌توانند یک قسمت از گنجی کمیاب را پیش خود نگه دارند اما اگر بازی را ببازند این گنج به خالق سیاهچال تعلق می‌گیرد.

اگر بخواهید می‌توانید بازی Next Up Hero را به صورت رایگان، آخر این هفته و با استفاده از استیم روی رایانه شخصی خود امتحان کنید.

این بازی علاوه بر رایانه‌های شخصی برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز عرضه شده است.

تریلر منتشره شده از این بازی:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: