کمیته بین‌المللی المپیک میزبان انجمن eSports خواهد بود

توسط افراسیاب در ۱۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۴

eSports به المپیک خواهد آمد؛ خب این درست نیست و تنها یک شایعه است. اما به زودی «کمیته بین‌المللی المپیک» (IOC) در یک جلسه با فدراسیون جهانی (GAISF) در مورد آینده المپیک و eSports صحبت خواهند کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

۳۰ تیر در موزه المپیک واقع در شهر لوزان سوئیس، IOC و GAISF برنامه دارند تا با بازیکنان، توسعه‌دهندگان، ناشران، تیم‌ها و سرمایه‌گذاران eSports ملاقات داشته باشند، تا در کنفرانس‌ها در مورد پتانسیل و رابطه eSports و صنعت بازی در المپیک به بحث و تبادل نظر بنشینند.

طبق صحبت‌های «پاتریک باومن» رئیس GAISF:

 GAISF در کنار انجمن eSport و بازی‌ها بسیار هیجان زده هستیم که برای ملاقات IOC به لوزان می‌رویم. ما می‌دانیم که ورزش هیچگاه متوقف نخواهد شد، و اکنون فرصت بسیار مناسبی فراهم شده تا با eSports و بازی‌ها به رشد و تکامل خود ادامه دهد. انجمن Esports فرصت بسیار مهم و باارزشی فراهم کرده تا نگاه عمیق‌تری به eSport داشته باشیم و آن را بفهمیم.

آقای «کیت مک‌کانل» مدیر IOC Sports ادامه می‌دهد:

بسیار مفتخریم که برای نخستین بار میزبان انجمن Esports هستیم؛ که فرصت بسیار مناسبی برای المپیک و نمایندگان esports  و بازی‌ها است، فرصت بسیار مناسبی برای گوش سپردن و یادگیری برای هر دو طرف است. IOC و GAISF با یکدیگر به‌سرعت درحال توسعه و رشد جهانی esports و برای آینده به این ملاقات امیدوار کننده نیاز داریم.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید