هدست Oculus Rift Marvel Powers United VR قهرمانان مارول

تاریخ عرضه بازی Marvel Powers United VR مشخص شد

توسط تمنا افلاکی در ۱۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

Marvel Powers United VR یک بازی مخصوص به هدست Oculus Rift است که شما را به جای بعضی از قهرمانان مارول قرار می‌دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.بازی Marvel Powers United VR که توسط «مارول گیمز»، Sanzaru Games و Oculus Studios توسعه یافته است یک بازی اول شخص اکشن است که همراه با شرکت دیگر بازیکنان آنلاین نیز انجام می‌شود. در این بازی شما می‌توانید به عنوان بعضی از معروف ترین قهرمانان مارول با دشمنان خود و زیر دستان آنان مبارزه کنید.

در بازی Marvel Powers United VR شما می‌توانید از بین ۱۸ قهرمان کاراکتر خود را انتخاب کرده و در  ۱۰ لوکیشن مربوط به کمیک‌های مارول به مبارزه با ۸ تن از نقش‌های منفی این کمیک بپردازید.

از بین این قهرمانان تا به حال ۸ کاراکتر مشخص شده‌اند: هالک، Captain Marvel، Rocket Raccoon، ددپول، Black Bolt، ثور، کریستال و Black Panther که با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌های این کاراکتر‌ها احتمالا تنوع خوبی در استایل بازی بوجود می‌آید. دیگر کاراکترها در خبرهای بعدی مربوط به این بازی مشخص خواهند شد.

بهترین نکته در مورد این بازی اول شخص بودن آن است. در بازی واقعیت مجازی Marvel Powers United VR شما به عنوان قهرمانی که خودتان انتخاب می‌کنید و با استفاده از کنترل‌های لمسی که هدست Oculus Rift در اختیار شما می‌گذارد می‌توانید از سلاح‌های خود استفاده کنید، مشت بزنید و یا قدرت‌های فراطبیعی خود را آزاد کنید.

علاوه بر حالت اول شخص یک حالت co-op نیز وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید با دیگر بازیکنان آنلاین یک تیم تشکیل داده و همراه با یکدیگر دشمنان خود را از بین ببرید.

در طول بازی جوایزی به شما تعلق می‌گیرد که به شما لباس‌های مخصوص برای قهرمانان و دیگر ویژگی‌ها را هدیه می‌دهد. این بازی از حالت‌های نشسته، ایستاده و مقیاس‌های اتاق بازی حمایت کرده که به نام مرحله‌ی «راحتی متوسط» است.

این بازی برای رایانه‌های شخصی در ۴ مرداد (۲۶ جولای) منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: