مدل جعبه‌های شانس در بازی های EA Sports پایدار خواهد بود

مدل جعبه‌های شانس در بازی های EA Sports پایدار خواهد بود

توسط کسری نیاول در ۱۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۴۰

پس از بحث‌های مختلف درباره جعبه‌های شانس در بازی Star Wars Battlefront II در پاییز گذشته، وجود این جعبه‌ها برای بسیاری به معضل تبدیل شده است. با توجه به گفته نایب رئیس EA Sports ، «دریل هالت»، در کنفرانس Gamelab در بارسلونا درباره اجرای جعبه‌های شانس در عناوین این شرکت گفت که مدلشان برای این عناوین پایدار می‌ماند. با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که تنفر زیاد حول جعبه‌های شانس در Star Wars Battlefront II به اوج خود رسیده، فرم‌های مختلفی از این جعبه‌ها و تراکنش‌های درون برنامه‌ای زیاد در بازی‌های ورزشی EA در طول سال‌ها به خصوص در بخش  Ultimate Team به چشم خورده است. در طی این مصاحبه، هالت ادعا کرد که قسمت ورزشی EA همچنان در ابتدا به بازیکنان می‌اندیشد و بازیکنان می‌تواند هرطور که بخواهند با یکدیگر به رقابت بپردازند. او همچنین اعلام کر که مهارت بازیکنان در بازی‌های Ultimate Team بسیار اهمیت دارد و نحوه ترغیب بازیکنان در عناوین ورزشی EA توسط جعبه‌های شانس با عملکرد آنها در بازی Star Wars Battlefront II بسیار متفاوت است. او در این باره می‌گوید:

این مدلی متفاوت از بازی است و باید از جنبه‌ دیگری به قضیه نگاه کنید. به آنها این امکان داده شده است که هر طور که می‌خواهند می‌توانند مسابقه دهند. تنها با بازی کردن بخش Ultimate Team می‌توان آیتم‌هایی به دست آورد. حتی در صورتی که شما تیم بهتری از لحاظ رتبه بندی داشته باشید می‌توانم شما را شکست دهم زیرا در بازی کردن FIFA از شما بهتر هستم. این جنبه از انتخاب و اینکه چطور ما در بازی درگیر می‌شویم بسیار با جنبه‌ای که در Battlefront II وجود دارد متفاوت است.

این بحث سبب شده که نایب رئیس EA Sports ، اعلام کند که مدل جعبه‌های شانس در این عناوین پایدار خواهند ماند. خوشبختانه، این مدیران در حال گرفتن بازخورد و اثر آن در اجرای این جعبه‌های شانس هستند. هالت در ارتباط با این موضوع می‌گوید:

مدل ما پایدار است. قطعا ما را در نحوه واکنش و هماهنگ شدن با آن تحت تاثیر قرار داده است. به طور مثال، شانس‌های پک‌ها برای عناوین ورزشی ما افشا خواهند شد، بنابراین می‌توانیم این آیتم‌ها را ببینیم و یک دید کلی از آن داشته باشیم و درباره اینکه چگونه با مدل‌های خدمات لایو برخورد کنیم و چگونه آیتم‌ها را بررسی و بازخوردها را اجرا کنیم اطلاعاتی به دست می‌آوریم.

اما برای EA Sports و Ultimate Team این بخش خیلی محبوب است. این بخش برای بازیکنان این انتخاب را فراهم خواهد کرد که به روشی که می‌خواهند بازی کنند که به نظر من تا زمانی که مطمئن شویم عادلانه است و ضرری ندارد ارزشمند است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: