EA شانس پکهای Ultimate Team در FIFA 19 را اعلام خواهد کرد

EA شانس پک‌های Ultimate Team در FIFA 19 را اعلام خواهد کرد

توسط کسری نیاول در ۱۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۰

EA شانس پک‌های Ultimate Team در FIFA 19 را اعلام خواهد کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

افشای شانس پکهای Ultimate Team

شرکت بازی سازی EA تایید کرد که نسخه جدید FIFA، شانس پکهای Ultimate Team را افشا خواهد کرد. طبق گفته معاون رئیس شرکت EA، «دریل هالت»، در کنفرانس شرکت Gamelab در اسپانیا به خبرنگاران گفت که پک‌های Ultimate Team در FIFA 19 شامل شانس است. او در این باره گفت:

در Ultimate Team، وقتی پکی می‌خرید می‌دانید که چه در انتظارتان است. یک تعداد مشخص از آیتم‌ها در این پک‌ها تضمین شده‌اند. وقتی که قصد خرید خرید پکی دارید شانس اینکه چه چیزی گیرتان بیاید به شما نشان داده خواهد شد. این موارد در عنوان ۱۹ وجود خواهد داشت.

هالت دقیقاً مشخص نکرد که این شانس‌ها چه چیزی به بازیکنان می‌گویند که می‌تواند به مشکل تبدیل شود به این خاطر که پک‌ها هم شامل بازیکنان با امتیازهای مختلف و آیتم‌ها است. این کمپانی پیش از این نظر خود را درباره جعبه‌های شانس در بازی اعلام کرده بود. مدیر این شرکت، «اندرو ویلسون» در ارتباط با این موضوع گفته بود که بخش Ultimate Team و جعبه‌های شانس سبب قمار نمی‌شوند.

EA همچنان درگیر جعبه‌های شانس

این اولین باری نیست که شرکت EA به موضوع داغی در جعبه‌های شانس تبدیل می‌شود. در ابتدای سال جدید میلادی این شرکت درگیر بحث جنجالی بازی Star Wars Battlefront 2 شده بود. این موضوع جعبه‌های شانس در ماه‌های اخیر نیز در بین سایت‌های خبری پخش شده است. کمیته‌های تخصصی و حقوقی در مورد بازی در کشورهای هلند، کره جنوبی، سوئد و بلژیک درباره قانون‌گذاری در مورد جعبه‌های شانس در بازی‌ها را مورد بررسی قرار داده‌اند. برخی از این کمیته‌ها این جعبه‌ها را به عنوان محرک‌هایی برای غمار در نظر گرفته‌اند در حالی که سایرین با عدم شفافیت کافی در مورد این جعبه‌ها مشکل دارند. شرکت EA همچنین عنوان کرده که احتمال پشتیبانی فیفا ۱۹ از امکان بازی بین پلتفرم‌های مختلف وجود دارد، اما باید دید که چه مشکلاتی پیش روی این بازی خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: