بخش Story شبکه اجتماعی Instagram به ۴۰۰ میلیون کاربر روزانه دست پیدا کرده است

توسط محمد کرماجانی در ۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

ظاهرا شبکه به اشتراک گذاری عکس معروف Instagram رکورد تازه‌ای را برای خود به ثبت رسانده که مربوط به بخش Story این اپلیکیشن است. این بخش به ۴۰۰ میلیون کاربر روزانه دست پیدا کرده. با دنیای بازی همراه باشید.

همچنین این شبکه قابلیت‌های جدیدی را نیز برای این بخش معرفی کرده است. این سرویس متعلق به Facebook در ماه‌های اخیر رکوردهای زیادی را در زمینه سرعت اضافه کردن قابلیت‌های جدید به اپلیکیشن به جای گذاشته است.

ویژگی جدید، استیکرهای موزیک است. زمانیکه شما در Story قصد اضافه کردن یک استیکر را دارید می‌توانید روی آیکون موزیک کلیک کرده و از بین هزاران آهنگ (که هر روز نیز به تعدادشان اضافه می‌شود) بر اساس نام، حال یا ژانر آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شما می‌توانید قسمتی از آهنگ را گوش کنید و سپس بهترین بخش آنرا برای اضافه کردن به استوری خود انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید قبل از ضبط ویدیو یک آهنگ انتخاب کنید و آن در پس زمینه ویدیو شما پخش می‌شود.

همچنین کسانی که ویدیو شما را تماشا می‌کنند از طریق یک استیکر نام آهنگ و خواننده آنرا مشاهده خواهند کرد.

استیکرهای موزیک به عنوان بخشی از نسخه ۵۱ (Version 51) این نرم افزار روی Android و iOS در کشورهای منتخب عرضه خواهند شد. ویژگی انتخاب آهنگ قبل از ویدیو در حال حاضر تنها متعلق به iOS است اما به زودی به Android نیز اضافه می‌شود.

رسیدن به رکورد ۴۰۰ میلیون کاربر روزانه در بخش استوری نیز برای این اپلیکیشن بسیار فوق‌العاده است و آنها را از روزهایی که این بخش یک کپی از  Snapchat خوانده می‌شد، دور می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: