«تاد هاوارد» عاشق سوئیچ و زلدا است، اما «بتسدا» هنوز برنامه‌ای برای پورت Fallout 4 ندارد

توسط افراسیاب در ۹ تیر ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

اجتمالا اگر به یاد داشته باشید «تاد هاوارد» کارگردان بازی‌های Elder Scrolls و Fallout چند روز پیش جایزه افسانه‌ای بازی را از Gamelab دریافت کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان این رویداد اسپانیایی هاوارد مصاحبه کوچکی با GameReactor داشت که در آن علاقه خود را به نینتندو اینگونه بیان می‌کند:

من عاشق آن هستم. ما جزو اولین کسانی بودیم که نینتندو سراغمان آمد تا سوئیچ را نشانمان دهد. من خیلی زود به تجربه آن نشستم و خیلی سریع احساس کردم که آن بسیار منحصربفرد است، آن تنها یک کنسول دستی نبود بلکه یک کنسول خانگی نیز بود.

من فکر می‌کنم بسیاری از مردم نینتندو را با Wii یا Wii U می‌شناسند، اما مخاطبان اصلی نینتندو را طرفداران Game Boy و DS یا ۳DS تشکیل می‌دهند. من از کنترلر آن بسیار خوشم آمد و از همان ابتدا می‌دانستم که کنسول بسیار محبوبی خواهد شد. من عاشق زلدا هستم، سوئیچ تبدیل به دستگاه زلدا شد، سپس ماریو و عنوان‌های دیگر.

در ادامه از او پرسیده شد آیا در آینده شاهد پورت Fallout 4 بر روی سوئیچ خواهیم بود، مانند عناوین دیگر بتسدا که آخرین آنها Fallout Shelter بود. متاسفانه هاوارد پاسخ داد که در حال حاضر برنامه‌ای برای این کار نداریم، اما جواب او به گونه‌ای بود که شانس چنین اتفاقی وجود خواهد داشت:

قطعا بسیار جذاب خواهد بود اما در حال حاضر برنامه‌ای برای پورت آن نداریم. ما فکر می‌نیم سوئیچ پلتفرم فوق‌العاده‌ای است و در این نسل بیشترین همکاری را با آنان داشته‌ایم از جمله تجربه موفقیت آمیز Skyrim  برای نخستین بار.

و ما قطعا برنامه‌های بیشتری در آینده برای سوئیچ داریم اما آن برنامه‌ها شامل Fallout 4 نمی‌شود.

جدیدترین ساخته تاد هاوارد به عنوان کارگردان با نام Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: