Dark souls 3 alpha حالت بتل رویال Lance McDonald

Dark souls 3 یک حالت بتل رویال بازیکن علیه بازیکن داشته است

توسط تمنا افلاکی در ۸ تیر ۱۳۹۷ , ۲۱:۴۰

طبق گفته‌ی Lance McDonald در بازی Dark souls 3 alpha یک حالت بتل رویال چند نفره وجود داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به احتمال خیلی زیاد این حالت یک حرکت برای سرمایه گذاری و بهره‌وری از موفقیت PUBG نبوده است. به دلیل اینکه حالت بتل رویال فقط در بازی Dark souls 3 alpha وجود داشته. هم‌چنین نکته دیگر این است که بازی Dark souls 3 alpha قبل از بازی PUBG بوده است.

محتمل‌ترین توضیح برای حالت بتل رویال این است که نام این حالت از روی فیلم ژاپنی بتل رویال گرفته شده است.

این کشف جالب توسط Lance McDonald که یک یوتیوبر است انجام شد. مهارت وی در گشت و گذار در فایل‌های بازی‌ها و پیدا کردن نکاتی در مورد آن‌هاست.

جدیدترین داده کاویِ Lance McDonald در ویدیو زیر نشان داده شده است. او سه سلاح کشف کرد که موفق به انتخاب نشده‌اند. نام یکی از آن‌ها (( شمشیر مراسم ماه گرفتگی بتل رویال )) است.

توضیحی در مورد این سلاح در بازی وجود ندارد اما بنا به گفته‌ی Lance McDonald این سلاح می‌تواند ابزاری برای حمله به دیگران در شرایط خاص باشد.

هیچ منبعی مبنی بر تعداد بازیکنان در حالت بتل رویال یا اینکه این حالت چطور کار می‌کند وجود ندارد.

Lance McDonald پیشنهاد داده است که صحنه‌ی بازی Dark souls 3 alpha ممکن است از این مفهوم استنتاج شده باشد یا اینکه کلمه بتل رویال در این جا به صحنه‌ی متفاوتی اشاره دارد برای مثال from software قبلا از این کلمه در کدهای درون بازی استفاده کرده که نشان‌دهنده مسابقات بازیکن مقابل بازیکن بوده است.

ممکن است که هیچ وقت دلیل این نامگذاری را متوجه نشویم اما فکر کردن به اینکه یک حالت بتل رویال شبیه به حالت بازی PUBG در Dark souls 3 وجود داشته باشد ترسناک است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: