سریال Halo برای شبکه Showtime تایید شد

توسط مهرداد تقی زاده در ۸ تیر ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

یکی از محبوب‌ترین فرانچایز‌های Xbox برای یک سریال تلویزیونی اقتباس گرفته می‌شود، سریال Halo را Showtime انتشار می‌دهد و تولید آن از اوایل ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تفکراتی که سازنده Rise of the Planet of the Apes و Awake بودند پشت این سریال قرار دارند. سریال Halo بر اساس بازی ویدیویی‌اش خواهد بود. Rupert Wyatt به عنوان تهیه کننده اجرایی و هدایت کننده اپیزود‌ها و  Kyle Killen هم به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی در این سریال به کار گرفته می‌شوند. این سریال را Showtime تولید خواهد کرد و در ارتباط با Microsoft/343 Industries و Steven Spielberg’s Amblin Television است.

Showtime برای فصل اول ۱۰ اپیزود را قرار داده و هر اپیزود حدود یک ساعت می‌باشد، Spielberg این سریال را تا سال ۲۰۱۳ توسعه می‌داد، و چیز‌های خوبی در ژانویه گذشته دیده شد، زمانی که David Nevins رئیس Showtime گفت که توسعه آن فعال است.

Halo بلند پروازانه‌ترین سریال ما تا به حال بوده، در تاریخ تلویزیون هرگز یک عنوان علمی تخیلی بزرگ به اندازه کافی نداشته‌ایم. نمایشنامه‌های Kyle Killen هیجان انگیز، محرک و گسترده است. Rupert Wyatt یک گارکردانی است که دنیا‌های فوق العاده‌ای را می‌سازد، و دیدگاه آنها به Halo شیفته کردن طرفداران بازی است. همچنین  یک جهان از کارکتر‌های پیچیده در دنیایی منحصر به فرد را ترسیم می‌کند.

هنوز تاریخ انتشار این سریال مشخص نشده است اما تولید آن از اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: