بروزرسانی جدید بازی Overwatch مسابقات را دوستانه‌تر می‌کند

توسط میلاد شجری در ۷ تیر ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

شرکت بلیزارد اینترتیمنت بروزرسانی جدید برای بازی Overwatch منتشر کرد که مسابقات را به مکانی دوستانه‌تر تبدیل می‌کند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بروزرسانی نسخه ۱.۲۵ بازی Overwatch در جدیدترین اخبار بازی، هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است که باعث می‌شود مسابقات به مکان دوستانه‌تری تبدیل شود و همچنین تغییراتی متعال‌سازی و دیگر قابلیت‌ها را به بازی اضافه می‌کند. مهم‌ترین ویژگی این بروزرسانی را می‌توان اضافه شدن Endorsement‌‌ها دانست؛ این ویژگی در واقع ابزاری است که به شما بعد از هر مسابقه کمک می‌کند را بازیکنان همکار خود را برای همکاری تیمی خوب، اخلاق ورزشی و دیگر مهارت‌هایشان بشناسید. شما همچنین می‌توانید بازیکنان تیم مقابل را برای اخلاق ورزشی‌شان تایید کنید.

شما با تایید و تشویق بازیکنان دیگر در سیستم Endorsement‌‌ می‌توانید به امتیاز تجربه اضافی دسترسی پیدا کنید و در این میان، هر چه تاییدیه بیشتری از سوی دیگر بازیکنان دریافت کنید، سطح Endorsement زودتر افزایش خواهد یافت. شما با رسیدن با سطح ۵ می‌توانید و پاداش‌های متنوعی بدست آورید. از دیگر تغییرات ایجاد شده توسط آپدیت جدید می‌توان به شخصی‌سازی بیشتر در محیط Looking For Group اشاره کرد که بازیکنان با کمک آن‌ها می‌توانند از میان قوانین، ترکیب تیم‌ها و حتی سطح جدید Endorsement‌‌ انتخاب کنند. بخش پروفایل Career نیز تنظیمات مربوط به خصوصی سازی جدیدی دریافت کردند.

در نهایت، قوانین قهرمان‌های مهاجم (Offense) و مداقع (Defense) همگی به یک دسته به نام Damage ادغام شده‌اند. جزییات این آپدیت به طیف وسیعی از متعادل سازی‌ها را اشاره می‌کنند اما بیشتر این تغییرات به قهرمان Symmetra مربوط است که حالا بخشی از قانون Damage محسوب می‌شود؛ تغییرات این قهرمان به ضربه اضلی، ضربه ثانویه، قدرت‌های جدید و یک Ultimate جدید خلاصه شده است. توسعه‌دهندگان شرکت اینترتیمنت بلیزارد در مورد تغییرات این شخصیت اعلام کردند:

هدف اصلی از ایجاد این تغییرات، انتقال شخصیت Symmetra به نقش جدید Damage وی است تا انعطاف پذیری بیشتر از خود نشان دهد و در محیط‌های بیشتری از بازی اورواچ نسبت به گذشته به او اعتماد شود. حالا شخصیت Symmetra دیگر یک قهرمان از کلاس Support محسوب نمی‌شود و از او انتظار می‌رود که آسیب‌های بیشتری به دشمنان وارد کند که با تغییرات جدید، این امر میسر است. او حالا باید قوی‌تر بوده و در ترکیبات تیمی و نقشه‌های بیشتری از بازی مورد توجه قرار گیرد. سیمترا همچنین در حالت‌های دفاعی و تهاجمی قدرت بیشتری از خود نشان دهد.

نظر شما درباره آپدیت جدید بازی Overwatch چیست؟ از تغییرات ایجاد شده در شخصیت سیمترا راضی هستید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: