بازی Headsnatchers ماه بعد به صورت دسترسی اولیه وارد شبکه استیم خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۶ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۰

دو شرکت مستقل «آیس‌بِرگ اینتراکتیو» و «چیلیِن»، بازی Headsnatchers را در ماه مارس برای دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ معرفی کردند، حال خبر رسیده است که این عنوان ماه بعد در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، مشخص شد بازی Headsnatchers در تاریخ سه شنبه، ۱۹ تیر به صورت دسترسی اولیه و از طریق شبکه استیم، برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در زمان عرضه، این عنوان شامل یک حالت زامبی تک‌نفره، چهار حالت برای بخش چندنفره و محلی، ۲۵ سطح و شخصی‌سازی وجود خواهد داشت.

بنا به گفته‌ی توسعه‌دهنده در صفحه استیم این عنوان، برنامه آن‌ها این است که بازی Headsnatchers به مدت شش ماه در فاز دسترسی اولیه باقی بماند و سازنده احتمال می‌دهد قیمت این عنوان بعد از انتشار نسخه کامل نیز افزایش یابد. آقای «اریک شروودر»، مدیرعامل استودیو «آیس‌بِرگ» از دلایل انتشار بازی به صورت دسترسی اولیه گفت:

ما مشتاق هستیم تا بازخوردهای بازیکنان را در طول دوره‌ی دسترسی اولیه دریافت کنیم و اطلاحات را در نسخه نهایی اعمال کنیم.

در پایان لازم به ذکر است، عنوان Headsnatchers در تاریخ سه شنبه، ۱۹ تیر به صورت دسترسی اولیه برای رایانه‌های شخصی عرضه می‎شود و نسخه پلی‌استیشن ۴ نیز اواخر سال ۲۰۱۸ تا اوایل ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: