آمار فروش بازی ۶۰ Seconds! از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد

توسط سهیل حسینی در ۶ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

استودیو مستقل و لهستانی «روبات جنتلمن» امروز اعلام کرد که آمار فروش بازی ۶۰ Seconds! بعد از انتشار آن در سال ۲۰۱۵، هم‌اکنون به یک میلیون نسخه رسیده که برای یک بازی مستقل یک عدد قابل توجه است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به مناسبت این اتفاق، سازنده اطلاعاتی از برنامه‌های آینده خود منتشر کرد. در اواخر سال جاری، توسعه‌دهنده برنامه‌هایی برای انتشار دو بسته الحاقی با نام‌های CATomic برای نینتندو سوئیچ و Rocket Science برای سیستم عامل  تلفن همراه درنظر گرفت که هر دو بسته مذکور قبلا برای رایانه‌های شخصی منتشر شده‌اند.

در سال ۲۰۱۹، استودیو «روبات جنتلمن» قصد دارد تا بازی ۶۰ Seconds! را برای دیگر کنسول‌های موجود نیز عرضه کند. در حالی که هنوز پلتفرم‌های مقصد مشخص نشده‌اند، نسخه پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان این بازی نیز هنوز منتشر شده است. هم‌چنین، پشتیبانی از ورک‌شاپ استیم نیز از سال آینده اجرایی می‌شود که بازیکنان قادر خواهند بود به ساخت شخصیت، آیتم، رویدادهای سفارشی و آهنگ برای بازی ۶۰ Seconds! بپردازند.

در کنار این اطلاعات، سازنده یک سری تصاویر جدید برای بازی خود منتشر کرد که در پایان خبر می‌توانید آن‌ها مشاهده کنید. در پایان لازم به ذکر است، عنوان ۶۰ Seconds! هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ، آندروید و آی‌او‌اس در دسترس بوده و در آینده هم به پلتفرم‌های بیشتری خواهد آمد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: