بسته الحاقی دو بازی «بتلفیلد ۱» و «بتلفیلد ۴» برای مدتی محدودی رایگان شد

توسط سهیل حسینی در ۶ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

شرکت «الکترونیک آرتز» با نزدیک شدن به زمان انتشار نسخه جدید این مجموعه، تصمیم گرفت تا دو بسته الحاقی از بازی «بتلفیلد ۱» (Battlefield 1) و «بتلفیلد ۴» (Battlefield 4) را در بازه زمانی محدود و به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار بدهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اولین بسته الحاقی، Turning Tides از بازی «بتلفیلد ۱» هست که بیشتر روی جنگ‌های دریایی تمرکز دارد و هم‌اکنون به صورت کاملا رایگان (در صورت داشتن نسخه پایه) برای هر دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

دومین مورد، بسته الحاقی Second Assault از بازی «بتلفیلد ۴» است که تا زمان نوشتن این خبر، تنها برای کاربران پلی‌استیشن و اکس‌باکس به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته و احتمالا به‌زودی بازیکنان رایانه‌های شخصی هم این بسته الحاقی را دریافت خواهند کرد. هم‌چنین، بازیکنان منطقه آمریکای شمالی بر روی پلی‌استیشن ۴ هم وضعیت مشابه‌ای دارند و تا زمان به‌روزرسانی فروشگاه باید کمی صبر کنند.

اگر چه هنوز «الکترونیک آرتز» هنوز مدت زمان این پیشنهاد را اعلام نکرده، ولی انتظار می‌رود حداقل یک هفته این دو بسته الحاقی به صورت رایگان در دسترس باشند. در پایان، می‌توانید بسته الحاقی موردنظر خود را از طریق لینک زیر بنا به تفکیک پلتفرم، دریافت نمایید:

Battlefield 1: Turning Tides Xbox One
Battlefield 1: Turning Tides EU PSN
Battlefield 4: Second Assault Xbox One
Battlefield 4: Second Assault EU PSN

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: