نام دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۶ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۴۰

نام دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming توسط تام هالند بازیگر نقش پیتر پارکر/مرد عنکبوتی مشخص شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تام هالند بازیگر نقش شخصیت پیتر پارکر/ مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با انتشار ویدیوی در صفحه اینستاگرام خود نام دنباله فیلم «مردعنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) را مشخص کرد. همان‌طور که در عکس زیر دیده می‌شود نام قسمت دوم فیلم «مردعنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) خواهد بود و همان‌طور که پیش‌تر رئیس استودیو مارول (Marvel Studios) یعنی کوین فایگی اعلام کرده بود؛ این دنباله که در سال ۲۰۱۹ میلادی اکران می‌شود، پیتر پارکر را برای یک ماجراجویی اروپایی به خارج از نیویورک و شهر لندن خواهد برد و بازتابی از پیامد‌های دو فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) و Avengers 4 به تصویر خواهد کشید.

جک جیلنهال قرار است که نقش ابرشروری به نام میستریو را در این دنباله ایفا کند و مایکل کیتون نیز برای ایفا نقش دوباره شخصیت والچر بازخواهد گشت؛ این امر ممکن است که تاییدی بر حضور گروه معروف The Sinister Six در فیلم باشد. شرکت مارول همچنین در حال تستگیری از بازیگان زن بیست ساله برای ایفای نقش شخصیت اصلی زن است. مک گارگن ملقب به The Scorpion را نیز برای اولین‌بار در انتهای فیلم اول مشاهده کردیم که توسط مایکل ماندو نقش وی ایفا شد و احتمال می‌رود در فیلم دوم حضور یابد. کریس مک‌کنا و اریک سامرز، نویسندگان فیلم Homecoming، هم‌اکنون روی فیلنامه قسمت دوم کار می‌کنند و جان واتس نیز قرار است که دوباره نقش کارگردان را در این دنباله محصول شرکت‌های سونی و مارول ایفا کند.

فیلم «مردعنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) برای اکران در تاریخ ۱۴ تیرماه ۹۸ (۵ جولای ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده است. چندی پیش تام هالند در خبری نیز تایید کرد که قسمت سوم فیلم نیز در حال ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: