Assassin’s Creed Odyssey خط داستانی امروزی نیز خواهد داشت

Assassin’s Creed Odyssey خط داستانی امروزی نیز خواهد داشت

توسط کسری نیاول در ۵ تیر ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

خط داستانی امروزی Abstergo در بازی Assassin’s Creed در بازی اول این سری بسیار خوب پیش رفت. در ابتدا پر از رمز و راز بود و رفته رفته به قصد و با آگاهی تمام رو به جلو می‌‌رفت و نظر بسیاری از افرادی را که نسخه‌های ابتدایی را خریده بودند جلب کرده بود. برای برخی از قسمت‌های ادامه دار  این خط داستانی افزایش پیدا کرد. البته، پس از اینکه به اوج خود در پایان نسخه سوم رسید متوقف شد. با دنیای بازی همراه باشید.

البته در سایر نسخه‌های Assassin’s Creed نیز این خط داستانی وجود داشت اما آن طور که باید، سرگرم کننده بود و تاثیرگذار نبود. این موضوع هم برای طرفداران هم برای خود بازی حائز اهمیت است که تا حدی این بازی در چند سال اخیر دچار افت شده است. در مصاحبه‌ای با «اسکات فیلیپس»، کارگردان به سوالات خبرنگاران درباره اینکه آیا نسخه Odyssey خط داستانی امروزی داشته و آیا اینکه قصد برگرداندن آن را به این سری دارند یا خیر؟ پاسخی کوتاه اما جالب توجه داد:

این سری خط داستانی امروزی خواهد داشت اما نمی‌خواهم بیشتر از این راجع به مقدار و نحوه آن توضیح دهم. اما ارتباط قوی با حال حاضر خواهد داشت.

این پاسخ به نظر جالب توجه است. امید است که خط داستانی امروزی به بازی بازگردانده شود زیرا در مورد چند نسخه قبلی تنها به این دلیل وجود داشت چون هواداران خواهان آن بودند. بازی Assassin’s Creed Odyssey پنجم اکتبر (۱۳ مهر) برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x