بازی Metal Gear Rising: Revengeance دیگر بر روی سیستم عامل مَک قابل بازی نخواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۵ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

بازی Metal Gear Rising: Revengeance دیگر بر روی سیستم عامل مک قابل بازی نیست و در حال حاضر شرکت سازنده به دلیل مشکلات DRM برای این نسخه، آن غیرفعال کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Metal Gear Rising: Revengeance شاید قبل از عرضه یکی از عناوین مضحکی تلقی می‌شد که بعدا اثبات کرد یک بازی هک و اسلش پر و پیمان است. متاسفانه، اگر شما امیدوار بودید که این عنوان را بر روی سیستم عامل مک تجربه کنید، به لطف مشکلات DRM دیگر این امکان وجود ندارد.

بعد از این مشکل، موضوع به فروم رددیت رسید و طی آن بحث پیرامون آن شکل گرفت. پورت نسخه مک این عنوان توسط شرکت «ترنس‌گیمینگ» صورت گرفته بود که در آن از قفل DRM استفاده کرده بود و باعث می‌شد برای اجرای بازی به اتصال اینترنت نیاز باشد و در نهایت با حذف آن، امکان اجرای بازی وجود نخواهد داشت. در ادامه هم پستی که در رددیت منتشر شده را مشاهده می‌کنید:

هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا این بازی برای کسانی که آن را بر روی مک خریده‌اند، کار نمی‌کند. هم‌چنین، هیچ پَچی برای این مورد منتشر نشده و کاربرانی که این نسخه را بهه صورت قانونی خریداری کردند، اگر بخواهند بازی کنند مجبور هستند تا از کپی غیرقانونی استفاده کنند.

به‌نظر می‌رسد این پست توجه شرکت «والو» را جلب کرده است، زیرا شبکه استیم نیز گزینه سازگاری با سیستم عامل مک را از صفحه بازی Metal Gear Rising حذف کرده است. در پایان لازم به ذکر است، این عنوان در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: