Death Stranding جز 10 موضوع اول توییتر درباره E3 است

بازی Death Stranding جزو ۱۰ موضوع داغ توئیتر درباره نمایشگاه E3 2018 انتخاب شد

توسط کسری نیاول در ۴ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

چندی پیش نمایشگاه E3 2018 پایان یافت اما شور و هیجان آن هنوز در میان هواداران باقی مانده است. در چند روز ابتدایی، بحث پیرامون نمایشگاه  E3 امسال، جزو داغ‌ترین موضوع‌ها در شبکه اجتماعی توئیتر بود. حال توئیتر اطلاعاتی از این موضوعات مورد بحث منتشر کرده و در این بین اسم بازی Death Stranding زیاد به چشم می‌خورد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در پست منتشر شده، توئیتر نتایج یافته‌های خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشت. در مجموع، ۱۵ میلیون توئیت مرتبط با E3 در سرتاسر جهان منتشر شده است. در ادامه، لیست کشورهایی که بیشترین میزان توئیت در آن‌ها درباره نمایشگاه E3 2018 بوده را مشاهده می‌کنید:

 1. ایالات متحده
 2. ژاپن
 3. بریتانیا
 4. اسپانیا
 5. فرانسه

با توجه به اینکه وجود این کشورها در صدر توئیت کنندگان چندان هم دور از انتظار نیست اما موضوعات مورد بحث بسیار تعجب‌آور بوده است:

با توجه به اینکه نمایش «نینتندو» چنگی به دل نزد، اما در بالای این لیست قرار دارد و این موضوع تعجب‌آور است. اینکه بازی Super Smash Bros در رده سوم لیست قرار دارد به این علت است که جزئیاتی از این بازی در نمایشگاه به نمایش در آمد که قابل درک است. با این حال، بازی Death Stranding احتمالاً بزرگترین شگفتی در بین تمام این عناوین است. این عنوان تنها مجموعه بازی جدید این لیست است. این موضوع ساخته جدید «کوجیما» را در موقعیت جذابی پس از E3 قرار داده است.

Death Stranding توانسته تنها با یک تریلر از گیم‌پلی خود بسیاری را مجذوب خود کند و مطمئناً با عرضه این بازی غوغایی در دنیای بازی بپا خواهد شد. توئیتر هم‌چنین بازی‌هایی که به تازگی از آن‌ها در نمایشگاه رونمایی شد را نیز بررسی و در لیست زیر منتشر کرده است:

 • Super Smash Bros. Ultimate
 • Kingdom Hearts 3
 • Fallout 76
 • The Last of Us Part II
 • Death Stranding

نام بازی Death Stranding دوباره در این لیست به چشم می‌خورد. البته، تعریف توئیتر از بازی‌های تازه رونمایی شده کمی گسترده است. بازی‌های Super Smash Bros و Fallout 76 دو عنوانی بودند که عنوان رسمی نداشته و اطلاعات کمی از آن‌ها پیش از این نمایشگاه منتشر شده بود.

یکی دیگر از اطلاعات جذابی که توئیتر عرضه کرده زمان‌هایی است که باعث ایجاد بحث و گفتگو در توییتر شده است:

 • زمانی که تاریخ عرضه Super Smash Bros. Ultimate تعیین شد
 • زمانی که Ridely به عنوان جدیدترین شخصیت بازی Super Smash Bros معرفی شد
 • زمانی که تریلر بازی Elder Scrolls VI در کنفرانس شرکت «بتسدا» به نمایش درآمد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “بازی Death Stranding جزو ۱۰ موضوع داغ توئیتر درباره نمایشگاه E3 2018 انتخاب شد”

 1. Meysam.B گفت:

  انتظار کشیدن برای این بازی واقعا سخت و طاقت فرساست کنار همه ی دردهای که داریم میکشیم این روزا بازم سختیشو میشه احساس کرد.

  ۰ ۰
x