با زیاده‌روی مصرف مهمات در بازی Days Gone تنبیه خواهید شد

توسط افراسیاب در ۴ تیر ۱۳۹۷ , ۱۸:۲۳

ما می‌دانستیم که انتخاب درجه سختی در بازی Days Gone وجود ندارد، اکنون متوجه شدیم که در کنار آن می‌تواند تنبیه‌کننده نیز باشد. خب این منطقی است چراکه بازی Days Gone یک عنوان پساآخرزمانی است که در دنیای آن موجوداتی شبیه زامبی به نام «فریکرز» وجود دارد و پرازهرج و مرج و آشوب است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

اگرچه ما می‌دانستیم که توسعه‌دهندگان پیش از این گفته بودند بازی Days Gone یک بازی سخت است، اما ما نمی‌دانستیم چه چیزها و ویژگی‌های در آن قرار داده شده است تا آن را سخت کند. اما اکنون متوجه شدیم که یکی از آنها کمبود مهمات در بازی است.

دو مدل بازی پسا‌آخر زمانی در دنیای بازی‌های ویدیویی وجود دارد؛ در یکی از آنها هر یک گلوله نیز اهمیت دارد و در مدل دیگر بدون هیچ نگرانی‌ای به مهمات بی‌انتها دسترسی خواهید داشت. مانند اکثر عناوین جدید در این ژانر بازی Days Gone جزو دسته اول محسوب می‌شود و ممکن است حتا سخت‌تر از بیشتر بازی‌ها در سبک خود باشد.

اعضای استودیو «سونی بند» در مصاحبه با «جف کلی» اشاره می‌کنند که یک سیستم در بازی وجود دارد، که در آن بازی‌کنانی که در استفاده از مهمات زیاده روی می‌کنند تنبیه می‌شوند.

نه تنها در بازی Days Gone مهمات اندک است، بلکه استفاده از آنها سروصدای زیادی به پا می‌کند. طبق صحبت‌های سونی بند استودیو، جهان بازی Days Gone یک جهان واکنش دهنده است. پر از دشمنان و بیگانگانی در آن وجود دارند که تنها درصورت مشاهده شما به شما حمله نمی‌کنند، آنها به‌گونه‌های متفاوتی سعی در یافتن شما دارند، بنابراین با سروصدا به پا کردن از طریق شلیک گلوله و انفجارها توجه بیشتری به خود جلب می‌کنید؛ و جلب‌توجه کردن در این بازی چیزی است که شما قصد پرهیز از آن را دارید.

بازی Days Gone در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۷ به‌صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: