اکانت بازی Active Shooter توسط شرکت پی پال بسته شد

اکانت بازی Active Shooter توسط شرکت پی پال بسته شد

توسط کسری نیاول در ۳ تیر ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

بازی Active Shooter یک بازی تاکتیکی اول شخص است که برای شبیه‌سازی مدرسه تیراندازی ساخته و طراحی شده است. این بازی تا به حال موضوع خیلی از بحث‌های جنجالی بوده است. با دنیای بازی همراه باشید.

به طور مثال، این بازی از این به بعد دیگر قابل خرید توسط پی پال نیست. به گزارش خبرگذاری‌ها شرکت پی‌پال اکانت تولید کننده این بازی، Acid Software، را از این درگاه پرطرفدار پاک کرده است. این شرکت در بیانیه خود اعلام کرده است:

سیاست‌های کاربری پی‌پال بلند مدت و با برنامه ریزی درست انجام گرفته است و به دور از هر شخص یا هر سازمانی، ما تلاش می‌کنیم که خدماتمان برای پرداخت‌هایی که خشونت را ترویج می‌دهند استفاده نمی‌شود.

شرکت Acid Software این موضوع را در اکانت توییتر خود تایید کرده و از هشتگ‌های QuitCensoringUs و FreedomOfExpression و WeWillBack که مضمونی ضد سانسور و آزادی بیان دارند استفاده کرده است. گرچه نسخه دمو رایگان این بازی هنوز قابل دسترسی است، این استودیو همچنین امکان خرید از طریق سایت خود را نیز حذف کرده است.

بازی Active Shooter پیش از این در برنامه استیم نیز ممنوع شد. شرکت Valve مالک استیم «آتا بردیف» مرد اصلی شرکت Acid Software و توسعه دهنده Revived Games را یک غول با تاریخچه‌ای از سو استفاده از مشتری، نقض حق مالکیت و اعمالل نفوذ در نظر کاربران خوانده است.

در بیانیه شرکت Acid Software، بردیف گفته است که به نظر می‌رسد هرکس در آمریکا تلاش به سانسور آن‌ها کرده بدون اینکه در ارتباط با اتهام ایجاد خشونت توسط این شرکت توضیح دهد. اکانت شرکت Acid Software بیان کرده است که اطلاعات بیشتری درباره نحوه فروش بازی‌های این شرکت به هوادارن آن‌ها گفته ارائه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید