بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice از زمان انتشار بیش از یک میلیون نسخه فروخته است

توسط سهیل حسینی در ۲ تیر ۱۳۹۷ , ۱۱:۰۰

در اواسط مرداد ماه سال گذشته، بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice توانست از نظر منتقدان بخاطر داشتن داستانی تاریک و احساسی حول محور شخصیت اصلی بازی که از مشکلات روانی رنج می‌برد، مورد تحسین واقع شود. حال، این عنوان به یک نقطه عطف جدیدی در زمینه فروش دست پیدا کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «نینجا تئوری»، توسعه‌دهنده و ناشر بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice اعلام کرد که این عنوان از زمانی که منتشر شد تا زمان حال بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است. این آمار، از مجموع فروش روی هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به‌دست آمده است. در ادامه، به توئیت سازنده پیرامون این موضوع توجه می‌کنیم:

Hellblade به فروش یک میلیون واحدی در سراسر جهان بر روی سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی داشته است!

از حمایت همه شما ممنونیم!

این خبر، برای شرکت «نینجا تئوری» بسیار خوب است و توانسته عنوانی شایسته را تحویل دهد. در تازه‌ترین اخبار هم شرکت «مایکروسافت» در نمایشگاه E3 2018 اعلام داشت که مالکیت این استودیو را به منظور تولید عناوین انحصاری بر روی کنسول اکس‌باکس بر عهده گرفته که آینده درخشانی را می‌توان برای آن‌چه که استودیو روی پروژه بعدی کار می‌کند، درنظر گرفت.

لازم به ذکر است، این عنوان هم‌اکنون با تخفیف مناسب ۴۰ درصدی در حراج تابستانه استیم نیز حضور دارد. Hellblade: Senua’s Sacrifice در حال حاضر برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: