حالت اول شخص به بازی PUBG Mobile اضافه شد

توسط میلاد شجری در ۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۰

شرکت PUBG Corp ساعاتی پیش بروزرسانی جدیدی برای بازی PUBG Mobile منتشر کرد که حالت اول شخص را به آن اضافه می‌کند: در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت PUBG Corp و استودیو Tencent در جدیدترین اخبار بازی، آپدیت جدید برای نسخه موبایل بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر کردند. این بروزرسانی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های IOS و اندروید برای دانلود در دسترس بوده شامل قابلیت‌های جدید از جمله حالت جدید، انیمیشن‌ها و دیگر محتویات می‌شود. از دیگر ویژگی‌های آپدیت نسخه ۰.۶.۰ می‌توان به قابلیت تجربه حالت Classic Mode به صورت اول شخص در بازی PUBG Mobile اشاره کرد. این آپدیت همچنین یک حالت Arcade به بازی اضافه می‌کند که Mini-Zone نام دارد. در این حالت، بازیکنان به قسمت کوچک شده‌ای از نقشه فرستاده می‌شوند که سه برابر از حد معمول اسلحه در آن موجود است که همین امر یاعث افزایش شدت و سرعت درگیری‌ها می‌شود. در ادامه شما می‌توانید تریلر این بروزرسانی را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

در کنار این موارد، آپدیت جدید Royale Pass را به بازی PUBG Mobile اضافه می‌کند که در واقع یک سیستم پیشرفت جدید است و شباهت زیادی با سیستم Event Pass نسخه رایانه‌های شخصی بازی دارد. سیستم Royale Pass شامل مجموعه‌ای از ماموریت‌های روزانه و هفتگی برای انجام است و بازیکنان با کامل کردن هرکدام از این چالش‌ها، سطحشان افزایش یافته و صندوق‌های جایزه به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

در کنار باز کردن آیتم‌های جدید، استودیو Tencent اعلام کرد بازیکنی که بیشترین سطح را در سیستم Royale Pass داشته باشد، می‌تواند قبل از پریدن در ابتدای مسابقه می‌تواند زمان پایان هواپیما را انتخاب کند. توسعه‌دهنده همچنین از تعدادی پایان‌های جدید برای اسلحه‌ها رونمایی کرد که بازیکنان می‌توانند بدست آورده و شخصیت‌های خود را در بازی PUBG Mobile شخصی‌سازی کنند. از دیگر ویژگی‌های جدید می‌توان به اضافه شدن آیتم‌ها و انیمیشن‌های جدید اشاره کرد. بازیکنان همچنین در بخش‌ Armory می‌توانند جزییات هر اسلحه‌ را مشاهده کرده و با دیگر اسلحه‌ها مقایسه کنند و گزینه مناسب را انتخاب کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: