توسعه‌دهندگان Sniper Elite بر روی یک بازی جدید برای نینتندو سوئیچ کار می‌کنند

توسط افراسیاب در ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۴۴

در جریان E3 سایت VG247 در یک مصاحبه با «جیسون کینگزلی» مدیرعامل استودیو «ربلیون» (Rebellion) از برنامه‌های آینده تیم سازنده Sniper Elite صحبت کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

پس از انتشار بازی بعدی آنها با نام Strange Brigade  در ماه شهریور، باید منتظر رونمایی از پروژه بعدیشان برای نینتندو سوئیچ باشیم.

ربلیون به مدت ۲۶ سال در کار توسعه بازی است. آنها در ابتدا یک استودیو سفارشی بودند که توانستند با موفقیت‌های خود اکنون به یک استودیو کاملا مستقل تبدیل شوند. آنها نسل‌ها برای کنسول‌های متفاوت بازی ساختند و همیشه جزو پیشروان سخت‌افزارهای جدید هستند؛ مانند بازی واقعیت‌مجازی Arca’s Path برای پلی‌استیشن وی‌آر یا اشاره به بازی جدیدشان برای نسل بعدی کنسول‌ها.

بنابراین این استودیو برای نینتندو سوئیچ نیز تمایزی قائل نیست؛ و آنها تنها به پورت کردن عناوینشان برای این پلتفرم قانع نیستند.

آقای کینگزلی می‌گوید:

این یک فرمت بسیار مهم برای ما است. ما بر روی عناوین سوئیچ کار می‌کنیم. این یک ماشین با ساختمانی متفاوت است، بنابراین باید درمورد آن محتاط بود. او به اندازه پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قدرتمند نیست. ما نمی‌توانیم بازی‌هایمان را بر روی آن پورت کنیم. پس باید به‌ایده‌ای جدید و خلاقانه فکر کنیم.

وی ادامه می‌دهد:

یکی از چیزهایی که ما باید با آن کنار بیاییم تغییر نسل کنسول‌ها است. ما از زمان پلی‌استیشن اورجینال کارمان را آغاز کردیم و در پلی‌استیشن ۲، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ مشغول به کار هستیم. هرکدام از آنها برای ما یک چالش جدید است. سرمایه‌گذاری بسیار در کار ما اهمیت دارد. عناوین ما نسف بزرگ‌ترین بازی‌ها فروش داشته اند و این فوق‌العاده است زیرا هزینه تولید بازی‌های ما یک دهم فروش آنها است.

بازی Strange Brigade در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: