Event Pass بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۲۷

شرکت PUBG Corp از Event Pass بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds به صورت رسمی رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بروزسانی پانزدهم بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای رایانه‌های شخصی در راه است که محتویات جدیدی نظیر نقشه Sanhok را شامل می‌شود. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت PUBG Corp از یک راه جدید برای کاربران بازی PUBG برای دستیابی به آیتم‌های شخصی‌سازی رونمایی کرد که دیگر نیازی به خرید صندوق‌ها و کلید‌های مختلف نیست. در یک پست، این شرکت از سیستم Event Pass که شباهت بسیاری به سیستم بتل پس بازی Fortnite دارد، رونمایی کرد که براساس پیشرفت شما در بازی عمل کرده و پاداش‌های متنوعی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

اولین این ایونت پس‌ها، Sanhok Event Pass نام دارد و در تاریخ یکم‌ تیرماه ۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) همزمان با انتشار نقشه سوم، در دسترس قرار خواهد گرفت. با خریداری Sanhok Event Pass که ده دلار قیمت دارد، این سیستم به بررسی روند پیشرفت شما در بازی از طریق ماموریت‌های متنوع پرداخته و پاداش‌های مختلفی را به شما اهدا می‌کند. البته تمام کاربران می‌توانند در ماموریت‌ها شرکت کرده و روند پیشرفتان مورد بررسی قرار خواهد گرفت ولی آن‌هایی که نسبت به خرید این Event Pass اقدام کنند، به ماموریت‌های اختصاصی نقشه Sanhok دسترسی پیدا خواهند کرد. این ماموریت‌ها نیز مهم هستند؛ چراکه پاداش‌های مختلفی با حال و هوای این نقشه نظیر لباس‌های خاص و پوسته جنگلی برای اسلحه SCAR-L را در اختیار می‌گذارند.

این Sanhok Event Pass شامل ۳۰ Level می‌شود که ماموریت‌های روزانه، هفتگی، ماهانه و مخصوص هر نقشه بهمراه دارد. شما برای رسیدن به هر سطح نیز به امتیاز تجربه یا XP نیاز دارید که با انجام بازی به صورت روزانه مقدار مشخصی را دریافت خواهید کرد. برای هر ۵ دقیقه که شما در هر مسابقه دوام بیاورید، دو امتیاز تجربه (روزانه حداکثر ۸۰ امتیاز تجربه) داده می‌شود. البته برای کاربرانی که Event Pass را خریداری کنند، این مقدار دوبرابر است و هر پنج دقیقه مقدار ۴ امتیاز تجربه به آنان تعلق خواهد گرفت. لازم به ذکر است که با پرداخت ۵ دلار شما می‌توانید ۵ سطح یا Level خریداری کنید.

در مجموع ۳۰ پاداش برای Sanhok Event Pass در نظر گرفته شده است؛ در واقع شما با رسیدن به هر سطح یک پاداش دریافت خواهید کرد که می‌تواند شامل پوسته‌ها، لباس‌ها، امتیاز تجربه و امتیاز مبارزه (BP) باشد. البته تعدادی از این پاداش‌ها در انتهای فصل از دسترس خارج خواهند شد؛ چه Event Pass را تهیه کرده باشید یا خیر. در این میان، برای کسانی که ایونت پس را خریداری نکنند، تمامی این آیتم‌ها از دست خواهد رفت. البته شما در این فصل هر زمان که بخواهید می‌توانید نسبت به خرید Sanhok Event Pass اقدام کرده و سیستم بعد از بررسی پیشرفت شما در طول فصل، پاداش‌ها را در اختیارتان می‌گذارد.

در کنار این موارد، لازم به عنوان است که تمامی کاربران با رسیدن به سطح ۱۶ در این سیستم، قادر خواهند بود که نام خود را در بازی تغییر دهند. همچنین با رسیدن به سطح بیستم برای بازیکنان پوسته Snowflower چترنجات در نظر گرفته شده و با پایان فصل از بین نخواهد رفت. در انتها، همه این موارد ذکر شده اکنون روی سرور‌های تست بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در دسترس قرار دارند و در روز جمعه برای سرور‌های اصلی نیز منتشر شوند.

نظر شما درباره اضافه شدن Event Pass به بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds چیست؟ آیا این سیستم ارزش پرداخت ده دلار را دارد؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: