بازی‌های Limbo و Inside هفته آینده برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شوند

توسط افراسیاب در ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ , ۲۱:۳۰

بازی‌های مستقل و پلتفرمر استودیو «پلی‌دِد» (Playdead) با نام‌های Limbo و Inside هفته آینده در ۷ تیر ۱۳۹۷ برای پلتفرم نینتندو سوئیچ منتشر خواهند شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی‌های دوست‌داشتنی Limbo و Inside به‌مرور برای تمام پلتفرم‌های ممکن منتشر شدند، اکنون پس از یک سال از انتشار نینتندو سوئیچ بازی‌های پلی‌دد برای آن عرضه می‌شوند.

این خبر به‌صورت رسمی توسط پلی‌دد در توییتر منتشر شد. سال گذشته پلی‌دد اظهار کرده بود که بازی‌های Limbo و Inside برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شوند اما در آن زمان هیچ تاریخ انتشاری دریافت نکرد. اکنون می‌دانیم بازی هفته آینده در ۷ تیر ۱۳۹۷ در دسترس طرفداران پلتفرم دستی قرار خواهد گرفت.

بازی Limbo در سال ۲۰۱۰ ابتدا برای اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد و کمی بعد راهی پلی‌استیشن ۳، رایانه‌های شخصی و iOS سپس با انتشار کنسول‌های نسل حاضر برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان نیز عرضه شد؛ و بازی Inside ابتدا در سال ۲۰۱۶ برای اکس‌باکس وان عرضه شد و کمی بعد به پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و iOS راهی شد. امروز نیز مطلع شدیم این بازی‌ها در هفته آینده برای نینتندو سوئیچ هم عرضه می‌شوند. پس اگر شما یک گیمر هستید هیچ بهانه‌ای برای از دست دادن این بازی‌های محشر نباید داشته باشید.

نقد ما از بازی Inside با عنوان باطن را جستجو کن را در این آدرس می‌توانید بخوانید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: