بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به لیست بازی‌های Backwards Compatible اضافه شد

توسط میلاد شجری در ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۶

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 از طریق سرویس Backwards Compatible روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ماه مارس سال جاری میلادی بود که بازی Call of Duty 4: Modern Warfare به لیست بازی‌هایی که از سرویس Backwards Compatible ایکس‌باکس پشتیبانی می‌کنند، اضافه شد. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت‌های مایکروسافت (Microsoft) و اکتیویژن (Activision) اعلام کردند یکی دیگر از بازی‌های مجموعه «ندای وظیفه» یعنی Call of Duty: Modern Warfare 3 به اعضای این لیست پیوسته است و هم‌اکنون از طریق سرویس Backwards Compatible روی کنسول ایکس‌باکس وان قابل تجربه می‌باشد.

همانند تمامی دیگر بازی‌های لیست Backwards Compatible، بازیکنان به تمام بخش‌های مختلف بازی Modern Warfare 3 شامل بخش کمپین، چندنفره، حالت‌های Spec Ops و همچنین تمامی بسته‌های الحاقی آن دسترسی خواهند داشت. در این میان، با اضافه شدن این بازی اکنون فقط بازی  Modern Warfare 2 باقی مانده است و اگر شایعات درست باشند، شرکت اکتیویژن به دنبال ریمستر کردن این عنوان پرطرفدار است و ما به همین زودی‌ها شاهد اضافه شدن بازی به لیست عناوین بلند بالا Backwards Compatible نخواهیم بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در سال ۲۰۱۱ میلادی برای ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و پایان باشکوه برای مجموعه‌ای خاطره‌انگیز بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: