جزییات بروزرسانی پانزدهم بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds

توسط میلاد شجری در ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۲

شرکت PUBG Corp جزییات جدیدی از بروزرسانی پانزدهم عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار بازی، بروزرسانی جدیدی برای بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds بزودی منتشر خواهد شد. آپدیت پانزدهم بازی برای انتشار در تاریخ یکم‌ تیرماه ۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است و شامل تغییراتی در رابط کاربری و بهبو‌د‌های مربوط به صداگذاری در کنار اضافه شدن نقشه استوایی Sanhok می‌شود. بعد از چندین هفته آزمایش روی PUBG’s Experimental Server، نقشه سوم بازی سرانجام قرار است بهمراه آپدیت پانزده در دسترس بازیکنان قرار گیرد. واضح ترین مشخصه نقشه جدید را می‌توان اندازه آن دانست؛ برخلاف نقشه‌های Erangel و Miramar، اندازه نقشه Sanhok چهار کیلومتر در چهار کیلومتر است که آن‌را به یک چهارم اندازه دو نقشه قبلی بازی PUBG تبدیل می‌کند. البته با وجود مقیاس کوچک، این نقشه همچنان از صد بازیکن پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود که شاهد مسابقات سریع‌تر و درگیری‌های شدیدتر در نقشه Sanhok باشیم.

دریافت از وبسایت آپارات

در کنار نقشه جدید، شرکت توسعه‌دهنده  PUBG Corp همچنین از یک اسلحه جدید به نام QBZ95 رونمایی کرد که قرار است بهمراه آپدیت پانزده و نقشه Sanhok در دسترس قرار گیرد. اسلحه QBZ95 از کلاس AR بوده و از فشنگ‌های نوع ۵.۵۶ استفاده می‌کند. اندازه هر خشاب آن نیز ۳۰ فشنگ است که البته طبق اعلام توسعه‌دهنده، با استفاده اتچمنت مخصوص تا ۴۰ عدد نیز افزایش می‌یابد. اسلحه QBZ95 فقط به صورت انحصاری روی نقشه سوم بازی در دسترس قرار خواهد گرفت و در واقع جایگزینی برای اسلحه SCAR-L است.

دریافت از وبسایت آپارات

آپدیت پانزدهم بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds همچنین شامل بهبود‌های بزرگی در بخش رابط کاربری نیز می‌شود. شرکت PUBG Corp به صورت دقیق به بازسازی رابط کاربری بخش Leaderboard، Replay و همچنین لیست دوستان پرداخته است. بسیاری از عناصر داخل خود بازی نظیر بخش اینونتوری، نقشه و صفحه نتیجه‌ها از لحاظ بصری دجار بهبود و پیشرفت شده‌اند. در این بروزرسانی نقشه کوچک گوشه تصویر نیز قابل تغییر اندازه خواهد بود.

از دیگر تغییرات ایجاد شده به بروزرسانی پانزدهم بازی PUBG همچنین می‌توان به برطرف کردن بسیاری از باگ‌ها و مشکلات فنی اشاره کرد. شرکت PUBG Corp همچنین تعدادی از اشیاها را از نقشه‌های Erangel و Miramar که مانع حرکت بازیکنان می‌شد، حذف کرده است. همچنین مشکلی که باعث می‌شد که شخصیت‌ها در نقطه‌های مشخصی از نقشه‌ها گیر کنند، برطرف شده است. برای مشاهده کامل لیست تغییرات شما می‌توانید به صفحه استیم مراجعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: