برگذاری اولین بتا بازی Beyond Good And Evil 2 در پایان سال ۲۰۱۹

توسط میلاد شجری در ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۰۶

کارگردان بازی Beyond Good And Evil 2 تایید کرد که اولین بتا قابل بازی این عنوان در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی برگذار خواهد شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

میشل انسل، کارگردان بازی Beyond Good And Evil 2 در جدیدترین اخبار بازی، تایید کرد که اولین بتا عمومی و قابل بازی عنوان شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ میلادی برگذار نخواهد شد. با توجه به اینکه شرکت یوبی‌سافت معمولا دمو‌ها و بتا‌های بازی‌ها را چندین ماه قبل از عرضه رسمی آن منتشر می‌کند؛ بنظر می‌رسد که بازی Beyond Good And Evil 2 هم‌اکنون برای عرضه در سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

این خبر از یک پست در اینستاگرام می‌آید؛ در این پست که شامل تصویری از بازی Beyond Good And Evil 2 است، میشل انسل در جواب به یکی از کاربران که تاریخ دقیق عرضه بازی را سوال کرده بود، اعلام کرد:

ما قصد داریم که یک بتا قابل بازی در پایان سال آینده میلادی برگذار کنیم.

در خبری مرتبط در جریان کنفرانس مطبوعاتی شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2018 بود که شاهد نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی Beyond Good And Evil 2 بودیم. همچنین بازگشت شخصیت جید، پروتاگونیست نسخه اورجینال، را در لحظات پایانی تریلر سینمایی جدید بازی را مشاهده کردیم. اما غیرمنتظره‌ترین خبر در میان تمام این‌ها، حضور جوزف گوردون لویت در کنفرانس بود که خبر همکاری شرکت خود با یوبی‌سافت را برای یک کمپین اعلام کرد که هر کس می‌تواند در آن به تولید محتویاتی را برای Beyond Good And Evil 2 بپردازد.

بازی Beyond Good and Evil 2 یک عنوان اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیو شعبه مون پلیه شرکت یوبی‌سافت در حال شاخت است و اولین‌بار بصورت رسمی در جریان کنفرانس خبری این شرکت فرانسوی در رویداد E3 2017 معرفی شد و در واقع، پیش درآمدی برای نسخه سال ۲۰۰۳ به نام Beyond Good & Evil می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: