نویسندگان ماموریت‌های Bloody Baron بازی The Witcher 3 روی Dying Light 2 کار می‌کنند

توسط میلاد شجری در ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۰:۵۸

گزارشی جدید حاکی از آن است که نویسندگان ماموریت‌های Bloody Baron بازی The Witcher 3 روی عنوان Dying Light 2 کار می‌کنند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جریان کنفرانس مطبوعاتی شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2018 بود که بازی Dying Light 2 با نمایشی زیبا رونمایی شد. حال در جدیدترین اخبار بازی، استودیو تک‌لند (Techland) بنظر می‌رسد که بخش داستانی، نویسندگی و ماموریت‌های بازی موردانتظار زامبی محور و پارکور را جدی گرفته است. این استودیو نه تنها کریس اولون، طراح مشهور دنیای بازی‌های ویدیویی که با عناوین Fallout 2 و Baldur’s Gate شناخته می‌شود، را به استخدام خود برای کار روی بازی درآورده بلکه تعدادی از نویسندگان استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) که وظیفه کار روی ماموریت‌های Bloody Baron بازی The Witcher 3 داشتند را نیز به خدمت گرفته است.

ماموریت‌های Bloody Baron در بازی The Witcher 3 را می‌توان یکی از نمونه‌های عالی برای نویسندگی فوق‌العاده در بازی‌های ویدیویی نام برد؛ این ماموریت‌ها شامل مجموعه‌ای از حوادث و تصمیمات می‌شد که بازیکنان و شخصیت‌ها را درگیر یک سری از موقعیت‌های عاطفی و موقعیت‌های سازشی می‌کرد. استودیو تک‌لند درباره این موضوع بیان کرده است؛

این موضوع بسیار بلندپروازانه بود و ما می‌دانستیم که به کمک احتیاج داریم؛ بنابراین از کریس اولون که استاد داستان گویی غیرخطی است، درخواست کردیم در این چالش به ما کمک کند. ما همچنین یک کمک اضافی از سوی تیم نویسندگان سابق بازی The Witcher 3 دریافت کردیم؛ کسانی که مسئولیت ساخت تعدادی از بهترین ماموریت‌های آن بازی شامل ماموریت‌های Bloody Baron را برعهده داشتند. تمام آن‌ها اکنون سخت در تلاش هستند تا یک روایت را شکل دهند؛ یک پازل که بتوان با آن بازی کرد.

دنیای بازی Dying Light 2 براساس تصمیماتی که بازیکن در طول تجربه خود می‌گیرد، شکل خواهد گرفت. استودیو تک‌لند می‌گوید؛

همان‌طور که شما به تجربه بازی پرداخته و پیش می‌روید، شما بسیاری از معظلات دشوار را ایجاد خواهید کرد و همچنین تصمیمات سختی از طریق گیم‌پلی، دیالوگ‌ها و اکتشاف خواهید گرفت. تصمیماتی که شما می‌گیرد، باعث تغییر دنیای اطرافتان خواهد شد.

بازی Dying Light 2 در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: