Project Awakening شرکت Cygmaes پروژه ای در مقیاس بزرگ خواهد بود

Project Awakening شرکت Cygmaes پروژه‌ای در مقیاس بزرگ خواهد بود

توسط کسری نیاول در ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۴۰

از زمانی که درباره بازی معمایی شرکت Cygmaes به نام Project Awakening خبری شنیده شده است تقریباً دو سال می‌گذرد و به نظر می‌رسد که این شرکت توسعه دهنده ژاپنی دوباره درباره این بازی سخن به میان آورده‌ است. با دنیای بازی همراه باشید.

آخرین شماره از نشریه هفتگی Famitsu بخشی کوچک را به این بازی اختصاص داده و تایید کرده است که این بازی برای کنسول‌های رده بالا عرضه خواهد شد. مهندس ارشد این پروژه «تاگو جونجی» در اعلامیه‌ای گفته است:

تمام تیم توسعه در حال همکاری با یکدیگر هستند تا این عنوان را به یک بازی در مقیاس بزرگ تبدیل کنند که پیش از این مشابه‌ای نداشته باشد.

در حالی که این متن جزئیات زیادی را افشا نمی‌کند اما تا حدی امیدوار کننده است و نشان می‌دهد که Project Awakening یک پروژه کوچک و سطحی نیست. در مجموع، این بازی دو سال در حال توسعه بوده و کاملا این عمل در سکوت خبری انجام گرفته است. شرکت Cygames پیش از این برای بازی‌های Shadowverse و Granblue Fantasy شناخته شده است و اکنون نیز در حال کار بر روی یک بازی اکشن برای پلی‌استیشن ۴ با نام Granblue Fantasy Project Re:Link در کنار the Zone of the Enders: The 2nd Runner  برای شرکت کونامی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: