2 نظر

E3 2018 | تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی My Friend Pedro

توسط در4 ماه پیش
 

در جریان کنفرانس مطبوعاتی شرکت دیوالور دیجیتال تریلر گیم‌پلی بازی پلتفرمر My Friend Pedro بنمایش گذاشته شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین اخبار بازی و کنفرانس مطبوعاتی شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) در رویداد E3 2018 تریلر گیم‌پلی جدید بازی My Friend Pedro محصول استودیو ددتوست اینترتیمنت (DeadToast Entertainment) بنمایش گذاشته شد. در این تریلر ما شاهد تصاویری از خشونت و تکنیک‌های هوایی برای جلوگیری از تیر خوردن از دشمنان هستیم که برای رفتن به مرحله بعدی، استفاده از آن‌ها لازم است. در این عنوان بازیکنان به رهبری یک موز در مقابل دشمنان خود قرار می‌گیرند و می‌توانند از دو اسلحه به صورت همزمان برای از بین بردن آنان استفاده کنند. در این میان وجود ویژگی صحنه آهسته باعث بوجود آمدن صحنه‌های جالب در بازی و همچنین راحتی در تصمیم گیری بازیکن می‌شود.

از ویژگی‌های جالب دیگر بازی My Friend Pedro می‌توان به استفاده از اشیا درون بازی برای از بین بردن دشمنان استفاده کرد. این عنوان براساس یک بازی فلش سال ۲۰۱۴ میلادی که در داخل یک مرورگر داشت، ساخته شده است؛ My Friend Pedro: Arena. در ادامه شما می توانید تریلر گیم‌پلی بازی را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

بازی My Friend Pedro در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطلب مشابه ◄  Honor 9i هفته بعد در رنگ بنفش عرضه خواهد شد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر